774 509 555 info@press-media.cz

Půjčka do výplaty pomůže ještě dnes, stačí připojení k internetu

Už za krátkou chvíli můžete mít zaplaceno, nenadálé výdaje vás tak nemohou už nikdy překvapit!

Blesková akce, díky níž si můžete přijít až na patnáct tisíc v krátkém čase. Splátkový kalendář? Ten je možné si rozvrhnout podle sebe, a to až na čtyřtýdenní období. Přesně takové jsou nyní základní parametry nebankovní půjčky, která vás jistě potěší. Krátká doba vyřízení, jen čtvrt hodiny od chvíle, kdy bude žádost potvrzena, jsou peníze odeslány na váš účet. Potřebujete rychle zaplatit nějakou složenku nebo výdaj, který vážně nepočká? Pak právě toto je ideální variantou, při které si nebudete muset dělat zbytečné vrásky.

V pohodlí domova vyplníte všechny potřebné údaje

Je to opravdu jen malá chvilka, při které si ještě můžete vypít například šálek oblíbené kávy. Klasická půjčka do výplaty má jen několik základních nároků na žadatele, takže procento schválených žádostí je skutečně velmi vysoké. A na jaké otázky se vás bude příslušný formulář ptát? Určitě nepůjde o nic záludného, nebojte se! 

  • Číslo mobilního telefonu, ale i průkazu totožnosti. Je třeba kontakt, stejně tak ale i ověření. 
  • Konto v bance, na které se mají zaslat peníze. Postačí jen klientovo dispoziční právo k němu.
  • Věk – aneb je klientovi už alespoň osmnáct let? Mladším se totiž půjčovat dle zákona nedá…
  • Vyžadován je i doklad o příjmech. Výpis z bankovního účtu, daňové přiznání, výměra penze.

Když si vybíráte poskytovatele půjčky, měli byste mít také jistotu, že děláte správný krok. Ověřte si proto, že konkrétní firma má dobré reference a klienti jsou s ní dlouhodobě spokojeni. Bude vás to stát třeba jen pár minut, ale jistota je jistota – a při jednání, kde budou v sázce peníze, jistě podobná věc platí hned dvojnásob. 

Kdo by ještě v dnešní době chtěl stát frontu?

Díky tomu, že se vše přesouvá do online prostoru, ubývají fronty a s nimi i nervózně přešlapující čekatelé. Rychlá půjčka online je vyřešená mnohem dřív, než byste stihli před bankou zaparkovat a dostali se ke slovu u příslušného stolu. Pravda, někdy není nad osobní jednání, ale chcete jej skutečně podstupovat jen tak ze zvyku, zvláště pokud se doba vyřízení půjčky zákonitě protáhne? Jistě ne, volný čas je drahý a je lepší ho věnovat koníčkům nebo rodině, zkrátka někam, kde bude rozhodně užitečnější a příjemněji strávený…

Půjčit si až patnáct tisíc bez nějakých otázek

Výhodou je i minimální míra administrativy, která se s podobnými online úvěry pojí. No řekněte sami, chtěli byste vyplňovat nekonečné formuláře, nad nimiž strávíte snad celý večer? Minimální půjčka činí 1 000 Kč, maximálně si lze sjednat úvěr až patnáctitisícový. To vše na 7 až 28 kalendářních dnů, zvolit si můžete jednu ze čtyř různých možností (1, 2, 3 a 4 týdny). Pestrý výběr je tedy zaručen, teď už jen rozmyslet si konkrétní částku, kterou potřebujete zrovna tady a teď.

Osobní údaje klientů budou vždy v bezpečí

Prozrazení nehrozí, sousedé se nebudou mít, jak dozvědět, že si sjednáváte půjčku – což je důležité nejen v menších obcích a na maloměstě, kde se klepy šíří doslova rychlostí blesku. Výhodou je nejen krátká smlouva, ale i absence skrytých poplatků. Nemusíte nic vysvětlovat a v případě potřeby je možné půjčku ještě o něco prodloužit (až 28 dnů navíc, ke kterým postačí vlastně jen několik málo kliknutí). 

Bez ručitele, stejně jako i nepříjemných otázek 

Žádný ručitel, žádné dotazování se na účel využití peněz. Máte naprostou svobodu a smíte si půjčit nejen na dovolenou, ale i na novou myčku, pračku či mikrovlnnou troubu. Stejně tak se nabízí i dnes už zcela klasická půjčka do výplaty. V každém případě je účel zcela na vás, což je ale svým způsobem také závazek – měli byste být k rodinnému rozpočtu maximálně zodpovědní a brát si jen takové půjčky, jaké unesete. 

Tiskové Zprávy