774 509 555 info@press-media.cz

Projekty bungalovů, zvolte malý dům i pro velkou rodinu

Projekty bungalovů

Projekty bungalovů

Projekty bungalovů

Projekty bungalovů od profesionálů. Existuje mnoho možností bydlení. Někdo upřednostňuje byt, jiný dům. V bytě není dost soukromí a rodinný dům moc velký? Řešením je bungalov! Bungalovy jsou přízemní domy, které se těší velké oblibě jak u starších lidí, tak u rodin. Architekti zvládnou splnit veškeré požadavky co do počtu místností nebo velké terasy.

Prozi projekt bungalovů

Projekční a architektonická kancelář článkyzajišťuje projekty domů jak individuální, tak typové, které lze ovšem jakkoliv individuálně dořešit dle vašich snů. Projektování domů a bytových prostor, stejně jako projektování skladů, garáží, vizualizací interiérů i exteriérů, geologickými průzkumy a mnoha dalšími činnostmi se pražská kancelář zabývá od roku 2001 pod vedením pana Jaroslava Ziky.

Typové projekty bungalovů

Na stránkách Prozi najdete typové projekty bungalovů, tedy ukázky navrhnutých domů. Mohou sloužit jako vaše konečné plány domu, nebo jako inspirace. S architekty společně lze dům upravit dle vašich představ. Vybrat si navíc můžete jak cihlové domy, tak úsporné dřevostavby.

Projekty bungalovů

Projekty bungalovů

Stavba na míru

Individuální projekty vám zhotoví Prozi včetně vizualizace pro lepší představu finální stavby. Kromě samotné stavby se kancelář zabývá i způsobem posazení stavby na parcele, způsobem větrání, vytápění domu… Ještě než budete mít samotný dům, budete vědět vše. Nemusíte si sami zjišťovat typ zeminy, nebo kudy povede plyn. Od toho je tu Prozi.cz.

Projekty bungalovů a ceny

Co se týče projektování, ceny se odvíjí z orientační ceny stavby. Jde o 2-3% procenta dle náročnosti, dohody. Vše se však nakonec řeší individuálně.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio

Zprávycz.cz

OnlinePraha

 

Tiskové Zprávy