774 509 555 info@press-media.cz

Klidné místo pro firemní akci

Firemní akce na statku

Firemní akce, ale kde? Našli jsme pro vás unikátní místo.  Hodinu cesty od Prahy jedno takové najdete. V Benicích se nachází barokní statek, který bude pro vaše účely ideální.

Barokní statek Benice vám umožní klid a pohodu pro firemní akce. Nachází se totiž na samotě v malebné a mírně zvlněné krajině středních Čech. Kolem se rozkládá spousta lesů a luk, po kterých se můžete ve volném čase procházet.

Firemní akce

Firemní akce

Firemní akce, proč ne v Benicích?

Firemní akce v místech , která vás okouzlí. Barokní statek Benice nabízí k pronájmu prostor středověkého špejcharu, který pojme až 250 osob a je tak skvělým místem pro pořádání firemních a společenských akcí. Pro menší skupiny lidí do 30 osob je také možnost pronájmu seminární místnosti. Seminární místnost disponuje projektorem, pohodlnými křesly a zázemím pro coffeebreaky.

Firemní akce

Firemní akce pro vás

Naopak pro pořádání akcí až pro 1000 osob je možné využít nádvoří statku a okolní louky. Rozlehlé louky přímo vybízejí k venkovním aktivitám.

Nádherné prostory pro firemní akci

Firemní akce nemusí být jen v centuru města. Statek Benice leží na samotě, nikdo nebude tedy rušit vás, a ani vy nemusíte mít strach, že byste někoho rušili. Samozřejmostí je téměř neomezený počet míst pro parkování, každý z účastníků tedy může přijet autem.

Areál statku je zároveň skvělým místem pro doprovodné aktivity k vaší firemní akci. Tým zaměstnanců vám pomůže uspořádat venkovní grilování či opékání u ohně, či zajistí zážitkové hry podle vašich přání. Pánové si ve svém volném čase mohou vyzkoušet jízdu traktorem z osmdesátých let.

Statek Benice je od devadesátých let sídlem Hřebčína Favory. Na statku se tudíž chovají starokladrubští koně, se kterými se můžete projet kočárem anebo si s nimi vyzkoušet různé dovednostní aktivity. Například se můžete naučit ovládat koně.

Firemní akce

Firemní akce

O vaše stravování na vaší firemní akci bude také postaráno. Benická restaurace má kapacitu pro 50 lidí, v létě lze však využít i prostornou zahrádku na nádvoří hřebčína. V případě zájmu o přenocování vám statek Benice nabízí možnost 36 lůžek v přilehlém penzionu.

Toto skvělé místo pro vaši firemní akci se nachází hodinu cesty autem z Prahy. Vydáte se po dálnici D1, poté sjedete na Benešov a pokračujete přes Konopiště až do Benic.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares