774 509 555 info@press-media.cz

Malí pomocníci do kuchyně

Možná patříte k ženám (či mužům), které si rády hrají v kuchyni a kouzlí tak pro sebe a své blízké různá jídla a pochoutky. Kromě běžného nádobí a potřeb tak zajisté uvítáte také různé malé pomocníky do kuchyně.

pomocníci

Takových drobností, které vám pomohou a zpestří vaše vaření a pečení je dnes na trhu mnoho. Formy na muffiny či cukrářské košíčky má dnes doma snad už každý. Zpracujete jednoduché těsto z několika málo ingrediencí podle své fantazie, nalijete ho do formiček či plechu na muffiny, dáte do trouby a za chvíli je hotovo.

Formičky a vykrajovátka

Mezi další formičky se řadí například ty na tvarování pokrmů. Hodí se pro aranžování pokrmů, ať už se jedná o aspiky, rýžové či bramborové pokrmy se zeleninou, dezerty, cukroví nebo sázená vejce. K dostání jsou v různých tvarech – kulaté, čtvercové, trojúhelníkové či ve tvaru srdce.

Svým dětem a nejen jim zpestříte servírování vajec formičkami na tvarování vajec. Uvařená vejce se ještě za tepla oloupou, vloží do formičky a nechají chvíli odstát. Vaše děti i hosté tuto vychytávku zajisté ocení, například při servírování obložených mís a salátů. Můžete si vybrat tvary mašinky, srdíčka, motýlka či domečku.

Pomocníci do kuchyně

Při pečení sladkostí se vám budou hodit zdobící sáčky či cukrářské štětce. Zdobení může být jednodušší i pro ty, kteří si se zdobením nikdy moc nevěděli rady. Cukrářská zdobící tužka bude vaším věrným společníkem při zdobení krémy, šlehačkou či rozpuštěnou čokoládou.

Z pečení mají obvykle největší radost děti, a proto pro ně byla vytvořena speciální vykrajovátka a formičky. Formičku ve tvaru autíčka, loďky nebo letadla si zamilují malí kluci a holčičky si naopak oblíbí vykrajovátka a formičky ve tvaru zvířátek či květin.

I děti chtějí pomáhat

Malí kuchtíci se mohou učit ohánět v kuchyni i díky speciálním dětským škrabkám na brambory, naběračkám, otvírákům či obracečkám. Vašim malým pomocníkům skvěle padnou do ruky a navíc si mohou vybrat i z několika barevných variací.

Zapomínat bychom na naše děti neměli ani při samotném stolování. S hezkým dětským nádobím jim určitě dodáte i větší chuť k jídlu. Pořídit jim můžete jídelní sety s motivy oblíbených dětských seriálů a pohádek. Snídaně či svačiny jim zase zpestří barevné misky s roztomilým potiskem třeba Malého prince.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

Tiskové Zprávy