774 509 555 info@press-media.cz

DRFG dluhopisy

DRFG je investiční společnost, která není známá jen tím, že vydává své dluhopisy. Angažuje se v mnoha oblastech jako jsou nemovitosti, finance, energetika, zdravotnictví a další. Investice do nových projektů ji přináší nemalé výdělky. Díky tomu se mohla stát partnerem hokejového klubu Kometa Brno. Hokejová hala nese nyní název DRFG Aréna.
drfg

DRFG investuje miliony

Společnost DRFG vznikla před pěti lety. Založil ji podnikatel David Rusňák, který ji díky vhodným investicím rozšířil i do dalších oborů. Společnost se nyní hodlá stát trojkou v síti lékáren, hned za lékárnami Dr. Max a Benu. Mimo sítě lékáren, kdy plánuje po celé republice do konce roku 2016 vlastnit 16 poboček, vlastní také teplárnu na biomasu, investuje do trhu s internetovým připojením a také nakupuje nemovitosti a investuje do některých obchodních řetězců, nakupuje i menší firmy.
Společnosti se daří díky vhodným investicím růst. Jedním ze způsobů, jak se dostává firma do povědomí, je také několik reklamních kampaní. Firma se mimo jiné angažuje ve výstavbě nové sportovní haly v Brně za Lužánkami. David Rusňák se často vyjadřuje k využití brněnského výstaviště. DRFG zakoupila také projektantkou společnost, která mimo jiné realizovala stavbu brněnského kampusu.

Spolu s narůstajícími aktivitami firmy se zvyšuje i její hodnota. Spravovaný majetek Davidem Rusňákem je odhadován na tři miliardy korun. V současné době je novým výkonným ředitelem firmy Pavel Iványi. Společnost DRFG má jasně stanovené cíle a strategický plán, své záměry dotahuje dokonce. V celé skupině pracují stovky zaměstnanců, a přibývají další s firmami, které DRFG odkupuje. Některé projekty vlastní dlouhodobě, jiné se ziskem prodává. Velká část investic se vrací v podobě nájemného za pronájem prodejních prostor, komerčních budov nebo zemědělské půdy.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

Tiskové Zprávy