774 509 555 info@press-media.cz

Přepravte, cokoliv budete chtít, a kam budete chtít

Přeprava, respektive její sjednávání, je již dlouhou dobu výsadou spedičních společností. Podniky ve spolupráci se spediční firmou mohou ušetřit velké množství času, starostí a také peněz. Když se totiž firma obrátí na spediční firmu, nebude se muset starat o transport zboží ani v tom nejmenším. O veškeré úkony spojené s expedicí či se samotným doručováním se postará právě spediční firma. Emons spedice je významným partnerem mnoha firem, které vědí, že spolupracovat s někým, kdo má v oblasti transportu mnohaleté zkušenosti, je nadmíru rozumná a chytrá věc.

LKW-in-Fahrt-frontal-e1423477321935

Navázat spolupráci může naprosto každý

Ačkoliv větší firmy si zajišťují transport v drtivé většině případů sami, ty menší firmy, které ještě nemají takové zázemí, mohou s plným nasazením využít právě spediční firmu Emons. Výhodou takto sjednaného transportu je nejenom zmiňované pohodlí či úspora času, ale také stoprocentní jistota, že náklad dorazí na místo určení v pořádku a v předem daném čase. Spediční firma Emons dokáže prostřednictvím svých externích partnerů a kontaktů dostat zboží z jakéhokoliv místa ČR i na druhý konec světa. Z toho vyplývá, že nehraje roli, zdali potřebujete poslat zásilku mezi několika městy v tuzemsku, anebo chcete zahájit výměnu zboží mezi svými zahraničními partnery.

Pohodlí a bezstarostnost nadevše

Firmy se však mohou v zajišťování transportu přes spediční firmu jednoduše ztratit v možnostech, které mají. Z toho důvodu spedice Emons nabízí možnost poradenství, kterou by měla využít každá firma bez zkušeností s výběrem vhodného transportního řešení. Při návrhu vhodného transportního plánu je nutné myslet na následující aspekty:

  • Množství zboží
  • Rozměry zásilky
  • Vzdálenost mezi odesílatelem a adresátem
  • Finanční náročnost
  • Volba vhodného dopravního prostředku

Se všemi otázkami v oblasti transportu Vám dokáže poradit právě spedice Emons.

 

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares