774 509 555 info@press-media.cz

Léto a mykózy

Zvýšený výskyt kvasinkových infekcí v jarním období má různé příčiny. Od notoricky známých svůdných, ale málo hřejivých oblečků a tenkých dek na mezích, přes zapařené intimní partie z příliš přiléhavých kalhot, nákaz z prvního koupání až po psychosomatiku.

wobenzym

Na léčbě není třeba hledat nic převratného, neb pro akutní stádium mykóz je zcela prostě třeba vyhledati gynekologa, který nasadí dobře funkční dle jeho profesionální úsudku patřičná antimykotika.

Co se ví o něco méně, i když jde o metodu ověřenou 50-ti lety a její popularita je díky stoprocentní účinnosti dnes už velmi vysoká, že existuje i prosté a funkční řešení pro ženy trpící chronickými mykózami, což u některých nešťastnic nezřídka znamená v průměru až 10 onemocnění ročně!

Řešení se nevymyká přísné logice a znalosti fyziologie těla. Příčinou stále se opakujících kvasinkových infekcí je oslabení lokální imunity intimních partií (často s přesahem oslabení obranyschopnosti celého organismu). Proto je tedy nutné imunitu dostat zpět do funkčního stavu, k čemuž slouží lék Wobenzym s proteolytickými enzymy coby přírodní enzymoterapie aktivující obranné mechanismy samotného organismu. Cílí zejména na podporu lymfatického systému, jednoho z opěrných pilířů lidské imunity.

Kromě enzymoterapie (2x denně 8 dražé léku Wobenzym), není od věci pomoct tělu vracejícímu se do opětovného zdravého provozu rovněž cílenými pohyby na rozproudění lymfy. Skvělý začátek může být na první pohled až banální cvik, ale s obrovským dosahem, který lze provádět bez výmluv naprosto kdekoli a téměř kdykoli: ve stoji rozkročném s nohama v šíři ramen – s lehce pokrčenými koleny – mácháme oběma rukama souběžně do předpažení a zapažení – mírně se přitom pohupujíce v kolenou. Jen pozor! Při provádění cviku dostatečně dlouho, může se kromě rozpohybovaní lymfy dostavit i pomalu se vkrádající pocit uvolnění a blaženosti…

Tiskové Zprávy