774 509 555 info@press-media.cz

ReRum – naši klienti nám důvěřují

Ocitli jste se v tíživější životní situaci a chybí vám dostatek finančních prostředků? Jedním z řešení je v takovém případě půjčka. Pokud se obrátíte na banku, bývá to spojeno se spoustou nesmyslného papírování, dokládání příjmu a podobných záležitostí i v případě, že se jedná o půjčku několik tisíců korun. Jedinou další možností jsou pak nebankovní půjčky. Jak ale nenaletět lichvářským společnostem s velkými úroky? Vyberte firmu s tradicí působící v mnoha zemích celého světa, vyberte ReRum.

půjčky

Nebankovní půjčky vytrhnou trn z paty

Pokud potřebujete zaplnit nenadálou několikatisícovou díru v rozpočtu, jsou nebankovní půjčky přesně tím pravým řešením. ReRum navíc vychází žadatelům vstříc a nabízí tak možnost první 30 denní půjčky do 5000kč zcela zdarma bez poplatků. ReRum totiž věří, že spokojený zákazník se v budoucnu bude s důvěrou rád vracet.

Co je potřeba splnit?

Je to velmi jednoduché, stačí být občanem České Republiky ve věku od 25 do 65 let, mít trvalý příjem, mít aktivní mobilní telefon, účet v některé z českých bank a nebýt veden v databázi dlužníků. V případě splnění těchto podmínek nic nebrání tomu, abyste si půjčili oněch 5000kč bez poplatků. Peníze můžete mít k dispozici už do 15 minut, pokud máte účet u jedné z bank, se kterými společnost ReRum spolupracuje. Po jejich úspěšném splacení se limit nebankovní půjčky navýší až na 15 000kč.

Důvěra i v případě nenadálých problémů

Vyskytl se u vaší nebankovní půjčky problém a nemůžete ji splatit v řádném termínu? U ReRum to není žádným výrazným problémem, protože nabízí možnost odložení splátky o 7, 14 nebo dokonce až o 30 dní. Nemusíte se tak bát, že v případě problémů skončíte hned v dluhové pasti jako neplatič. ReRum se zákazníkům pokouší vyjít vstříc a vybudovat tak vzájemnou důvěru dvou partnerů.

Tiskové Zprávy