774 509 555 info@press-media.cz

Poslat balík sousedům do zahraničí není žádný problém

Ačkoliv každý ví, jakým způsobem jsou v dnešní době otevřeny hranice sousedních států, i tak někomu může přijít problémové poslat balík do zahraničí. Přitom přeprava zásilky mimo Českou republiku není nic složitého, pokud tedy víte, na koho se obrátit. Pokud byste se chtěli postarat o přepravu zásilky za hranice našeho státu, možná by Vám to mohlo přinést nějaké komplikace, avšak to jen kvůli tomu, že třeba nevíte, jak to v této oblasti chodí. Jestliže chcete mít jistotu, že Vaše zásilka dorazí na místo určení v naprostém pořádku a při doručování nenastanou žádné problémy, určitě je vhodné obrátit se na spediční firmu. Cargo International nabízí spediční služby nejenom v rámci České republiky, ale také v rámci Německa.

cargo

Rychlá doprava prostřednictvím kurýra

Poslat zahraničním sousedům můžete takřka cokoliv. Jako soukromá osoba, ale i jako firma, můžete poslat klasický balík o standardních rozměrech, ale také třeba pneumatiku či nadrozměrnou zásilku. Samozřejmostí je přeprava palet, která se uplatňuje i v rámci balíkové přepravy tehdy, když samotný balík překračuje určité rozměry či hmotnost. Pokud máte zájem o přepravu zařízenou prostřednictvím spediční společnosti Cargo International, možná byste ocenili návody a různé tipy, jak zásilku zabalit. Právě zabalení zásilky je jeden z mála úkonů, který před zahájením přepravy musíte zvládnout sami. Celkový systém objednání přepravy je následující:

  • Bezplatná registrace
  • Vybrat typ přepravy, popřípadě si spočítat cenu přepravy
  • Zadání potřebných informací
  • Potvrzení objednávky a vyčkat na kurýra, který převezme zásilku

Při zahraniční přepravě není důvod k obavám

Se spediční společností můžete hodit starosti s transportem zásilky do zahraničí zcela za hlavu. Mezinárodní kurýrní služba společnosti Cargo International funguje tak, jak má, což pro Vás znamená naprosto žádné starosti.

 

Tiskové Zprávy