774 509 555 info@press-media.cz

10 důvodů proč jet do Brazílie

V dnešní době je trendem jezdit na dovolenou do velkých letovisek, kde je hlava na hlavě, máte all inclusive servis, všichni se na Vás usmívají a vy se o nic nestaráte. Na 14 dní vypadnete ze stereotypu a pak se celí brunátní vrátíte zpátky a jede se v zaběhnutých kolejích. A upřímně, ani s přáteli si o ničem nepromluvíte, protože ty zážitky co máte vy, mají i ostatní kolem vás.

Brazilie

Brazílie

A určitě chcete být originální a výjimeční. Proto vynecháte klasickou dovolenou a v zimě, kdy všichni budou nosit šály a čepice, si pojedete užívat naprosto úžasné, slunné Brazílie a jejich krás.

 

První důvod proč ano:                   rozkládá se zde největší tropický deštný prales. Jeho název zní Amazonský, jeho rozloha je 5 500 000 km2. Pro Evropu něco nevídaného. Čistá a zdravá příroda.

Druhý důvod proč ano:                Sao Paulo. Největší město celé jižní polokoule a sedmé největší na světě. No, mezi námi, kdo může říct, že byl v největším městě na jižní polokouli? Navíc tam mají Avenidu Paulistu, město mrakodrapů, což je i hlavní bulvár finančnictví.

Třetí důvod proč ano:                    zaujímá první místo na světě v pěstování kávy a pomerančů, tím pádem, na dovolené jste u zdroje a můžete si to užít dosyta!

Čtvrtý důvod proč ano:                Rio de Janiero! Město snů, město velkých očekávání, město největšího, nejkouzelnějšího karnevalu plného nádherných kostýmů! A pokud si vyberete pro návštěvu Ria léto 2016, tak zde se budou konat letní olympijské hry.

Pátý důvod proč ano:                    Copacabana, jedna z nejznámějších a nejkrásnějších pláží, která je dlouhá čtyři kilometry a je to jedno z hlavních lákadel pro turisty.

Šestý důvod proč ano:                  Cristo Redentor neboli socha spasitele Krista, která se nachází na kopci Corcovado. Socha se tyčí do výšky 30,3m a váží 1145tun. Což je opravdu ohromující. Navíc patří mezi sedm divů světa.

Sedmý důvod proč ano:                               nejvyšší hora Brazílie – Pico da Neblina, výška 2994 metrů, neblina portugalsky znamená mlha, takže si můžete domyslet, jak to nahoře vypadá, ale pokud máte rádi adrenalin, tak jen do toho!

Osmý důvod proč ano:                nejdelší řeka na zemi a to Amazonka, se svými cca 7mi milióny kilometry. Ta délka je nepředstavitelná, k tomu si přidejte, že je nejvodnatější řekou a je vymalováno! Musíte ji vidět!

Devátý důvod proč ano:              Velmi důležitým důvodem je Feijoada, velmi oblíbený pokrm, v alkoholu je to Cachaça a nealkoholický nápoj Guarana. Už jen svými názvy Vás to musí lákat vyzkoušet.

Desátý důvod proč ano:                              Je ještě důležité uvádět další důvody? No, pokud ano, tak berte v potaz to, že počasí Vám tam vždy bude přát, slunce a teplo, k tomu příjemní a přátelští lidé, očekává Vás zde spousta nových zážitků! Takže, kdy letíte?

Tiskové Zprávy