774 509 555 info@press-media.cz

Před vámi jen nekončící obloha

Prožít hodinu nad městem a nechat se unášet volným prostorem? Vyhlídkový let vrtulníkem vám ukáže svět z výšky se všemi krásami. Poznáte, jak příjemné je uniknout od každodenních povinností, jak krásné je nechat na zemi myšlenky na diář plný úkolů a kalendář pracovních schůzek. Pojďte prožít let.

Zážitky z vrtulníku jen pro vás tři

Řada z nás už někdy zažila krásu a kouzlo létání, menší část mohla obdivovat krásy měst a krajiny při vyhlídkovém letu. Ale jen malá hrstka vyvolených může okusit kouzlo vyhlídkového letu vrtulníkem. Je to zcela jiný zážitek. Malá prosklená kabina splyne s okolním prostorem a vyhlídky si užíváte jen s partnerem nebo blízkými členy rodiny. Vrtulník Robinson R44 usadí v kabině 3 cestující, ale zážitek je možné naplánovat jen pro dva. Víte o lepším dárku k výročí?

Zkušenost, ze které se příjemně klepou kolena

Už jste někomu dali takový dárek, aby se mu opravdu rozklepala kolena vzrušením? Ne? Je nejvyšší čas to napravit. Adrenalinový let vrtulníkem je přesně takový dárek. Počáteční nervozita a zrychlený dech se rozplynou po pár vteřinách v kabině a dál už vás čekají jen kouzelné okamžiky plné magických výhledů. Zážitek je dárkem s největší hodnotou, dárkem, co nezůstává v zásuvkách skříně, ale hluboko v paměti.

Po Evropě za pár chvil

Víte, že se do evropských měst můžete dostat mnohem rychleji? Prohlédněte si služby aerotaxi Praha. Vrtulník vás dopraví na obchodní schůzky nebo vás zachrání, když bojujete s nedostatkem času.

Tiskové Zprávy