774 509 555 info@press-media.cz

PR články

PR články – proč je psaní a publikace důležitá?

Máte nový web či nabízíte nový produkt, službu a chcete, aby se o tom dozvěděla veřejnost? Důležitým řešením je psaní a publikace PR článků.

PR články , tiskové zprávy

PR články

PR články jsou způsob jak budovat, udržovat či ovlivňovat vztahy firmy se svým blízkým okolím i širokou veřejností. Na rozdíl od reklamy působí dlouhodobě a dokážou nemalou měrou přispět k důvěryhodnosti firmy. Články obsahují několik odkazů, které vylepší pozici vašeho webu ve vyhledávačích, čímž je zvyšovaná návštěvnost vašeho webu a jsou přivedeni noví zákazníci.

Máte-li zájem o kvalitní PR články, je možné obrátit se na Press Media, kteří vám zpracují články na míru, ale disponují širokým portfoliem webů, kde lze tyto články umístit.

Zpětné odkazy od info@press-media.cz

Zpětný odkaz nastálo již od 75 Kč. Vlastníme přes 150 magazínů, napište nám na výše uvedený email, rádi vám zašleme nabídku.

Význam PR článků je velmi rozsáhlý, nejde jen o budování zpětných odkazů. Zákazníkům by měl přinést hodnotný obsah a užitek. Článek by měl být psán v pozitivním duchu, aby čtenáře zaujal. Délka jednoho článku je nejčastěji 1 NS, tedy 1 800 znaků. PR články si můžete sepsat sami, nechat vytvořit na míru. Press News media vám nabízí zpracování textů i jejich publikaci na relevantních webech.

PR články, vybírejte kvalitní web pro umístění?

Weby, kam PR články umístíte můžete vybírat například podle návštěvnosti. Čím má stránka vyšší návštěvnost, tím lze získat více relevantních návštěvníků. Stránky lze vybírat také podle ranků, ale i počtu externích odkazů či ceny za článek, která by neměla být nijak přehnaná. Web, na kterém chcete text publikovat, by měl být podobně či stejně tematicky zaměřen. Jedině tak budete mít jistotu, že váš článek čtenáře zaujme a přijde na váš web pro více informací nebo nakoupit.

Redakce Press Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter

Promo clanky

SEO laborator

 
Tiskové Zprávy
 • 1.4K
  Shares

10 thoughts on “PR články”

 1. Pingback: bydlení
 2. Pingback: Seo
 3. Pingback: seo
 4. Pingback: PR články
 5. Pingback: PR článek
 6. Pingback: PR články
 7. Pingback: PR články
 8. Pingback: PR články
 9. Pingback: PR články

Napsat komentář