774 509 555 info@press-media.cz

Pojištění pro piloty od ERGO

Počet držitelů leteckého průkazu rok od roku stoupá, ale většina z nich létá na vypůjčených strojích. A právě na tyto zákazníky cílí pojištění pro piloty, které najdete v portfoliu pojišťovny ERGO již od poloviny roku 2015. Piloti produkt přivítali s otevřenou náručí, protože nabídka s tak výhodnými parametry na trhu chyběla.

V ceně je pojištění pro piloty, instruktory i žáky

Pojištění pro piloty od ERGO pojišťovny je určeno pilotům, kteří nemají k dispozici vlastní letadlo. Další podmínkou je registrace stroje v některé z členských zemí Mezinárodní organizace pro civilní letectví.

Pojem letadlo zahrnuje letouny, ultralehké letouny, rotorová letadla, ultralehké motorové vírníky, vrtulníky a kluzáky. Pojistný limit je volitelný s rozmezí od 50 do 600 tisíc korun a jednotnou spoluúčastí ve výši 10 %. Velkou výhodou pojištění je skutečnost, že jej mohou využívat také instruktoři, a to bez příplatku.

Na jak dlouho si lze pojištění odpovědnosti pilotů sjednat?

ERGO nabízí dvě varianty pojištění (Standard bez připojištění finančních škod a Flexi s připojištěním) s volitelnou délkou trvání. Klienti se mohou rozhodnout mezi smlouvou na dobu určitou (3, 6 a 9 měsíců) a dobou neurčitou s automatickým prodloužením.

V případě úhrady kartou a letu z letiště s řízeným provozem v jeho pracovní době je pojištění pilotů online platné okamžitě.

Pro zájemce je k mání také připojištění odpovědnosti za škody v běžném občanském životě. Bližší informace o produktu a výluky najdete ve VPP pro pojištění pilotů.

Portfolio ERGO pojišťovny je široké

Pojišťovna ERGO není na trhu žádným nováčkem a v jejím portfoliu nechybí ani cestovní pojištění, pojištění majetku, nemovitosti a domácnosti, úrazové pojištění a další produkty s atraktivními podmínkami.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag

In-In.cz

Tiskové Zprávy