774 509 555 info@press-media.cz

Nike a Adidas kolekce jaro/léto 2017 je tady

Jenom těžko byste v sortimentu současné sportovní obuvi hledali jiné a známější značky, než jsou právě Nike a také Adidas. Obě vznikly s jedním hlavním účelem, a to primárně jako značky sportovní. Samozřejmě postupem času došlo k tomu, že se kromě ryze sportovních oděvů a bot začaly vyrábět i takové, které byly využívány i ve volném čase. Využívaly moderní technologie spojené s pohodlností, a zároveň nabídly i zajímavý design. A tento směr oběma firmám trvá do dnešního dne. A jaké kolekce mohou nabídnout v souvislosti s obdobním jaro/léto 2017? Podívejte se.

Nike láká hlavně na eleganci a styl

Pokud začneme touto značkou, je třeba říci, že její kolekce určená pro letošní rok je zcela nová a jejím cílem je nabídnout zákazníkům zcela nový směr, který nabídne jistotu elegantního provedení a také vysoké kvality. Budeme-li konkrétní, tak mluvíme o kolekci označované jako Nike Roshe Run. Tu bude pro období letošního jara a léta rozhodně tou stěžejní, kterou značka nabídne. Pokud bychom si měli shrnout základní pozitiva těchto bot, rozhodně zaujmou:

  •          Unikátní lehkostí
  •          Maximální pohodlností při chůzi
  •          Elegantním a moderním designem

I na designu si firma Nike dala záležet, jelikož aktuálně nabízí nespočet barevných kombinací, díky čemuž se tato lifestylová obuv stává tou skutečně originální. K dispozici je jak v provedení pro muže, tak samozřejmě i v provedení pro ženy.

Adidas láká na všestrannost

Zatímco značka Nike se rozhodla vyjít do světa hlavně s jedním unikátním modelem, v případě druhé firmy bylo u kolekce jaro a léto 2017 vsazeno hlavně na všestrannost a rozmanitost. Pokud se podíváme třeba na Adidas pánské boty, je nutné říci, že v nabídce můžete najít třeba pantofle určené na léto na pláž, stylové boty do města, ale i obuv, se kterou se budete cítit naprosto perfektně i v náročnějším terénu. Pokud k tomu přidáme i osvědčenou kvalitu této celosvětově vyhlášené značky, nebo i kvalitní materiálové zpracování či lákavý design, je více než jasné, že bude mít velký počet zákazníků. A to nejenom z řad mužů, jelikož nové jarní a letní kolekce jsou připraveny také pro ženy, stejně jako nechybí ani dnes stále vyhledávanější kvalitní dětská obuv.

Hledáte spíše něco elegantního?

Oběma značkám nelze vytknout kvalitu a styl, ale stále v nich lze vidět obuv, která jasně vychází z modelů sportovních. Pokud to nutně není cesta, kterou se chcete vydat, nezoufejte. Pokud se podíváte do portfolia jiných značek, je třeba říci, že zde můžete narazit i na modely čistě elegantní. Příkladem jsou Tamaris boty, které jsou také ukázkou toho, že kvalitní světová značka rozhodně má co nabídnout. Opět platí, že hned v několika kolekcích, stejně jako platí, že sortiment je zaměřený nejenom na muže, ale je zaměřený také na ženy, popřípadě také na děti.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Profolio

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares