774 509 555 info@press-media.cz

Podstoupit liposukci je dnes běžné jako si vyčistit zuby

Podstoupit liposukci je dnes velmi běžné a téměř každá žena o ní alespoň jednou za život uvažovala. Díky stále vyvíjející se medicíně dnes není liposukce ani trošku riziková, naopak je efektivní, bezbolestná, rychlá, s krátkou dobou pro rekonvalescenci.  Začátky liposukce však tak růžové nebyly a končily i amputací končetin.

Dnes si mohou zájemci o liposukci výskat

Jako všechny léčebné metody i liposukce na svůj vývoj potřebovala čas a její poměrně nedaleké začátky se setkávaly s bolestnými neúspěchy. Již na počátku 20. století se začaly objevovat první pokusy o odstranění nadbytečného tuku z podkožních tkání. Tehdy – a teď všechny slabší povahy nemusejí číst – se nadbytečný tuk vyškrabával nástrojem k tomu ne úplně vhodným. Vždy totiž došlo k nadměrnému poškození cév a ne zřídka se kvůli toho přistoupilo i k amputaci končetin. Dost velká cena za svůdnější křivky, co říkáte?  Později se na to šlo o něco chytřeji a k odstranění tuku se použil například elektrický rotační skalpel nebo dnes dobře známé kanyly – dnes již s o dost menším průměrem. Naštěstí vývoj liposukčních metod šel kupředu velmi rychle, a proto ať už si do vyhledávače zadáte liposukce břicha Praha nebo jinou partii s bližším místem vašeho bydliště, vždy narazíte na ujištění, že dnes je liposukce bezpečným zákrokem.

Liposukce dnes má od své neslavné  premiéry hodně daleko

Liposukce je dnes vhodná téměř pro každou část těla s nadbytečným množstvím podkožního tuku. Vybrat si můžete i druh liposukce – jako dnes velmi šetrná se uvádí tumescentní liposukce, která je prováděna pomocí speciálního roztoku, který se vpraví do problémové části těla a který je pak pomocí kanyly i s tukem vytahován ven.  Dále velmi vhodná je ultrazvuková liposukce v kombinaci s lymfodrenážních masáží. O faktu, že je liposukce dnes tak běžná jako čištění zubů svědčí i velmi krátká doba rekonvalescence. I přesto, že je po zákroku obvykle doporučován klidový režim a je předepsáno speciální kompresní prádlo, je pacient schopný normálně fungovat bez omezení ihned po zákroku.

Pokud i vy uvažujete o svůdnějších křivkách třeba v oblasti bříška, neváhejte kontaktovat kliniku Altos, která pro dosažení krásy využívá ty nejmodernější prostředky.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio

Zprávycz.cz

OnlinePraha

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares