774 509 555 info@press-media.cz

Nůžkové stany pro perfektní letní relax

Nůžkové stany velmi spolehlivě zastřešují mnohé společenské akce. Pokud jste samotář a přísně si strážíte své soukromí, tak vám tento výrobek rozhodně doporučujeme. Není nic příjemnějšího než posnídat nebo poobědvat v zahradě plné rozkvetlých stromů a květů. Úžasný relax a naprosto nevadí, pokud začne pršet, foukat vítr nebo příšerně pálit slunce. Nůžkové stany – využití těchto skvělých výrobků je ohromné. Podnikatelé, restauratéři si již bez nůžkových stanů neumí své podnikání vůbec představit. Prezentace výrobků nebo služeb pod širým nebem má mnohem větší efekt. Potencionální zákazníci či klienti se ve venkovním prostředí cítí mnohem uvolněněji a jsou ochotni více naslouchat.

Nůžkové stany
Nůžkové stany

Nůžkové stany do každé nepohody

Nůžkové stany! Teplé letní počasí nás láká do zahrad, kde si také nejlépe odpočineme po náročném pracovním dni. Co se tradice pořádání zahradních slavností týče, tak sahá do dávné minulosti. A pro zajímavost, tradice garden party se zrodila v Anglii. Velectěná královna Alžběta do svých nádherných zahrad začala pravidelně pozývat dvořany a jiné významné lidi. Nešlo o stovku pozvaných, ale o rovnou desítku tisíc hostů. Letní zahradní slavnosti spojené s grilováním si zamilovali i Češi, ale zdaleka se na podobné párty nesetkává tisícka lidí.  V současné době není nutné si nůžkové stany pronajímat v půjčovnách, neboť se dají pořídit za skvělé ceny.

170x195_2015-01-14-15-36-372751-big

Nůžkové stany – praktické a spolehlivé

Nůžkové stany jsou nejen spolehlivé, ale také nesmírně praktické. Nůžkové stany zdobí venkovní prostor všude tam, kde je rovná plocha. Tento výrobek lze zakotvit i do betonu a na asfalt. Další nesmírnou výhodou nůžkových stanů je ohromná vzdušnost, variabilita a snadná manipulace. Velice jednoduše a bez nářadí zvládne nůžkový stan postavit i méně zručný člověk.  Odnímatelné boční stěny jsou taktéž praktické, neboť díky bočním dílcům se dá vzduch uvnitř stanu přizpůsobit aktuálním podnebním podmínkám.

 

 

 

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares