774 509 555 info@press-media.cz

Nakladače LOCUST si výhodně zakoupíte i vypůjčíte

Čekají vás náročné stavební práce a rádi byste ušetřili? Pak je pro vás ideální možností si potřebné technické vybavení vypůjčit. Výrazně tím snížíte své náklady a budete mít jistotu, že vše bude připravené přesně podle vašich představ. K tomuto účelu rozhodně doporučujeme nakladače LOCUST, které dnes usnadňují práci profesionálům i hobbíkům. Nejvýhodněji je poptáte na webových stránkách sss-stroje.cz, které spravuje společnost Stavební a silniční stroje, s.r.o.

Smykem řízené nakladače LOCUST jsou ideální i pro náročné zemní práce

Značka LOCUST je dnes symbolem kvality. Za jejími produkty stojí slovenská společnost WAY INDUSTRIES a její nakladače se datují již do roku 1981. Od té doby samozřejmě prodělaly mnoho změn, které je však výrazně posunuly kupředu a dnes jsou schopné splnit i náročné požadavky klientů. Co se týká technické specifikace, tak by vás mohlo zajímat, že všechny smykem řízené nakladače mají zabudované kvalitní ocelové ozubené převody a hodí se tak i pro jakoukoliv tvrdou práci třeba v náročných podmínkách. Není nutná žádná speciální údržba či servis, ačkoliv samozřejmě nabídka servisu vám je zde k dispozici, protože se nemůžete stoprocentně spolehnout, že během let používání se na stroji vůbec nic neopotřebuje.

Smykové nakladače LOCUST nabízejí možnost použití přídavných zařízení

Mezi oblíbená přídavná zařízení patří třeba lopaty, paletizační vidle, nosiče obalů, míchací lopaty, drtící lopaty, vidle s přidržovačem, radlice, štípačky dřeva nebo kolová rýpadla. Mnohé ze zmíněného příslušenství můžete využít i s nakladači LOCUST. Moderní smykové nakladače LOCUST tak splní i ty nejnáročnější požadavky a vyjdou vám v mnoha oblastech vstříc. Nezapomeňte, že máte na výběr z různých modelů, které si můžete u firmy Stavební a silniční stroje výhodně zakoupit nebo alespoň vypůjčit.

Tiskové Zprávy