774 509 555 info@press-media.cz

Nabídka práce může přijít i ze strany personální agentury Žirafa.cz

Proč trávit mnoho hodin denně v nevyhovujícím zaměstnání? Zkuste si najít nové. Není to sice jen tak, ale proč se o to nepokusit? Abyste nehledali jen na vlastní pěst, zaregistrujte se u personální agentury Žirafa cz. Je to zdarma a své šance tím jen zvýšíte. Během hledání nového místa se musíme obrnit trpělivostí, většinou nic nepřijde úplně hned. Nabídka práce je poměrně široká, ale o každé místo se zajímá hodně uchazečů a většinou se nezadaří ani napoprvé, ani napodruhé. Rozhodně to ale nevzdávejte.

business-170645__340

Kde všude práci hledat

Využijte všechny dostupné možnosti. Nestačí se zaevidovat na Úřadu práce, hledejte i na vlastní pěst. V dnešní době je nepopiratelná důležitost internetu, na inzertních portálech najdeme širokou nabídku práce a dříve tolik oblíbené vývěsky nebo noviny už mají spíš okrajový význam. Nezapomínejme se poptat svých známých, je totiž možné, že o něčem vědí nebo sami hledají nějakého zaměstnance.

Buďte aktivní

Kromě odpovídání na inzerované poptávky zkuste sami aktivně oslovovat firmy a rozesílejte své životopisy. Vytvořte si životopis, který personalisty zaujme a nebude putovat hned do koše. Důležitá je i profesionálně zhotovená fotografie a zapomínat bychom neměli ani na motivační dopis. Hledání práce bychom měli věnovat maximum času a úsilí, sedět s rukama v klíně nám lepší místo nezajistí.

Personální agentura Žirafa.cz

Jak je to s personální agenturou? I přes ni může přijít nabídka práce a tuto možnost stále mnoho lidí nebere v potaz. 40plus. je tu pro vás zdarma. Pro zaevidování vyplňte formulář, přiložte životopis a fotografii. Je to moderní způsob, jak dát o sobě vědět dalším potencionálním zaměstnavatelům. Činností agentury je nacházet firmám zaměstnance a zájemcům o práci zase nové zaměstnání a je to výhodné pro všechny strany.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tiskové Zprávy