774 509 555 info@press-media.cz

Když je žadatel problematický

Nic si nenamlouvejme. Když žádá o nějakou půjčku solventní člověk, který se dostal do ojedinělých a krátkodobých vcelku bezvýznamných potíží, půjčí mu snad všude a rádi, kdežto je-li žadatelem někdo, kdo má hodně hluboko do kapsy, kdo už dluží kdekomu, má záznam v registrech dlužníků, chystají se na něj exekutoři a má i další problémy, je to jiná.

Jenže právě problémoví zájemci o půjčku tuto vesměs potřebují nejvíce. A když jim v bance nejsou kvůli zmíněným nedostatkům ochotni vyhovět? Pak přichází v úvahu již jenom nebankovní sektor a jeho hypotéka bez doložení příjmu. U níž je už i z pouhého názvu patrné, co je její největší předností.

Ano, u této hypotéky skutečně nezáleží zase až tak moc na žadatelových příjmech. Stačí, má-li tento na to, aby vše řádně splatil, a nemusí se tak jednat o nějakou přemrštěnou cifru, a také tu nemusí nezbytně hrát významnou roli ani registry, ani exekuce, ani nic jiného. A to ze zcela prozaického důvodu. Toho, že se tu dává za půjčené finance do zástavy žadatelova nemovitost, jež je plně dostačující coby záruka, že poskytovatel půjčky nepřijde zkrátka.

Stačí dát takovou nemovitost do zástavy a každý může počítat s půjčkou ve výši až sedmdesáti procent její odhadní ceny. A aby se takové půjčky dosáhlo, není třeba se trýznit nějakým vlekoucím se komplikovaným procesem schvalování. Stačí vyplnit formulář na internetu a poslat e-mailem několik snímků oné nemovitosti k posouzení a do čtyřiadvaceti hodin je jasné, zda bude půjčka poskytnuta.

Pak už stačí jenom podepsat smlouvu a peníze jsou rychlostí blesku na žadatelově účtu a mohou být využity k čemukoliv, co si jenom dotyčný usmyslí.

A pak už jde jenom o to, aby bylo vše řádně splaceno. Podle dohody za rok až třicet let, eventuálně i předčasně, s příznivými úroky.

A není jediný důvod, proč nad touto půjčkou dlouho otálet. Jak se můžete hravě přesvědčit, je všestranně výhodná. A to nejen pro ty, jimž vlastně ani nic jiného nezbývá.

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares