774 509 555 info@press-media.cz

Investujte tím nejlepším způsobem

Nákup realit byl odjakživa považován za dobrou investici do budoucna. Proto lidé zkupují lukrativní pozemky kolem větších měst a doufají, že se tato sídliště budou stále více rozrůstat. Přesto se zdá, že je možností vlastního bydlení zejména pro mladé lidi stále málo. Mnoho z nich se musí spokojit s podnájmem, ve kterém to nemusí být vždy to pravé ořechové.

Tuto situaci lze docela snadno vyřešit tím, že si prostě své vlastní bydlení pořídíme. Možná se teď trpce usmíváte s tím, že to přece není až tak jednoduché.

Na vlastní bydlení je zapotřebí dostatek financí. To jistě ano.

Na začátku si položte jednu otázku.

Družstevní nebo osobní vlastnictví?

Jestliže chcete ušetřit čas i peníze, pak je to jednoznačně družstvo. V některých městech je takové bydlení dokonce až o třicet procent levnější. Proto se hypotékou na družstevní byt nezatížíte tolik, jako by to bylo v případě bytu v osobním vlastnictví.

Takovému rozhodnutí nahrává ještě jeden fakt. Úvěry, které jsou poskytovány nebankovními institucemi, jsou většinou opravdu výhodné. Může se tedy stát, že po splacení hypotéky se hodnota družstevního bytu zvedne a vy nakonec na svém rozhodnutí ještě slušně vyděláte. A pak už nebudete muset řešit dilema, jaký typ bytu koupit, nebo (nedej Bože) zůstat v tom strašném podnájmu.

Vy si budete moci koupit svůj vlastní dům. A to je přeci docela něco jiného. Jestliže v tom tak trochu tápete a není vám jasné, kolik financí by vám bylo k dispozici, pak se rozhodněte, jakou nemovitost můžete dát jako zástavu. Pokud nic takového k dispozici nemáte, pak vám může vypomoci kdokoliv jiný. Vytvořte dvě fotografie exteriéru a uvnitř každé místnosti a odešlete on-line nezávaznou poptávku.

V opravdu krátké době vás bude kontaktovat odborný manažer, který vám zodpoví všechny vaše otázky a udělá vám ve věcech zcela jasno.

 

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares