774 509 555 info@press-media.cz

Ekonomické poradenství zjednoduší a zlevní chod firmy

Ekonomické poradenství je často využíváno malými firmami a velkými korporacemi, které tápou ve složité spleti účetnictví, nedaří se jim plnit roční i krátkodobější plány, případně by chtěly zjednodušit a zefektivnit svoje činnosti. Poradenství se tak dá rozdělit do mnoha sekcí. Personalistika, daně, plány, dovolené, komunikace s úřady – to vše lze zabalit do balíčku komplexního vedení účetnictví.

Co vše obsahuje ekonomické poradenství

Spolehlivá účetní firma si dokáže poradit s nefunkčním chodem malých i velkých firem, jakož i se založením účetnictví u začínajících podniků. Společnosti, jež se snaží pouze utřídit aktuální ekonomické dění uvnitř firmy, můžou oslovit nezávislé ekonomické poradce pro nastolení pořádku a zjednodušení práce stávajících firemních ekonomů. Odborné informace pomůžou v začátcích menších i větších živnostníků, kteří se v daních a podobných věcech nevyznají. Daňová optimalizace, zpracování ekonomických rozborů, finanční analýzy a plány či zhodnocení efektivity investic, personalistika a mzdová tématika – to jsou nejvíce využívané služby obsažená v termínu ekonomické poradenství. Poradny lze využít pro okamžitou konzultaci i pro zpracování a dodržování plánu v dlouhodobém časovém horizontu.

Ekonomické poradenství se poskytuje spolu s potřebnými službami, jako je vedení účetnictví. To obsahuje komplexní zpracování a vedení účetnictví, evidence majetku, skladu a skladového hospodářství. Pro zájemce se zhotovují šablony pro zasílání platebních příkazů, platební v zory a další nutné formuláře. Potřebná daňová přiznání i zastupování na finančním úřadě při kontrolách jsou samozřejmou součástí práce účetních poradců. Nenechte se zastrašit měnícími se finančními povinnostmi a přenechte je zkušeným ekonomům.

Tiskové Zprávy