774 509 555 info@press-media.cz

Chcete podnikat? Franchising je vaše konkurenční výhoda

Obzvláště při rozjezdu podnikání se potýkáme s celou řadou povinností. Franchising je skvělý způsob, jak své podnikání rozjet od prvních chvil. Také si přejete, aby váš podnik vydělával a stal se úspěšným? Za zvážení stojí například franšíza Extéria Market.

Rozjezd podnikání

Když člověk začíná s něčím novým, je pro něj těžké se zorientovat v zákonech, nařízeních a dalších požadavcích. Najednou zjistíte, že místo času věnovanému svému podnikání trávíte nekonečné hodiny nastavováním základních potřeb. Franchising vám ale usnadní celý začátek podnikání. Hned od začátku budete schopni být konkurenceschopní a budete mít promyšlenou podobu vaší značky, která prostě a jednoduše funguje. Budete mít k dispozici celý marketingový plán. 

Nemusíte se bát neúspěchu

Máte obavy, že se vám nebude dařit? V případě franšízy se nemusíte bát. Celý koncept je založen na průzkumu vašeho trhu a je již předem zjištěno, že se vaší provozovně dařit bude. Díky know-how, kterému se vám dostává, tak získáte možnost raketového startu bez toho, aniž byste udělali některou z chyb. Podnikatelé se často v začátku dopouštějí celé řady likvidačních chyb, které se vám naprosto vyhnou. Budete mít za sebou sílu zajeté značky. 

Zákazník k vám má důvěru

Franšíza je základem toho, že i v prvních dnech po otevření si k vám zákazníci najdou cestu. Vaše značka bude na trhu již známá a budou znát i její název a kvality, které vyznává. Je tak mnohem jednodušší prorazit v konkurenčním prostředí. Prostě si vás zákazníci najdou už jen kvůli logu a názvu značky. Budete pro ně představovat hodnoty, které si oblíbili z jiného místa, kde se již se značkou potkali. 

Franšíza vám dovolí náskok před vaší konkurencí. Je to koncept, který funguje po celém světě, a který spojuje nejen spokojené podnikatele, ale také jejich zákazníky. Ti dají vždy přednost již zavedené značce, kterou dobře znají.

Tiskové Zprávy