774 509 555 info@press-media.cz

Chcete oprášit cizí jazyk za pár týdnů? Tak hurá na jazykový pobyt!

Nedávno jsem na Malostranském náměstí čekala na tramvaj, když tu mě zastavil blonďatý mladík s nejistým úsměvem: „Excuse me, can you tell me where I can find the National Theatre?“ Ačkoli se zprvu nejistě tvářil mladík, v tu chvíli jsem znejistila já. „Nejšnl tyatr? Co?“ Nechápavě jsem kroutila hlavou a prázdně rozhazovala rukama, abych mu naznačila, že zrovna já nebudu ten vhodný adept na tuhle otázku. Pokud Vás také občas zbrzdí takováhle bariéra, možná byste se mohli zkusit vypravit na jazykový pobyt do zahraničí.

Jazykový pobyt
Jazykový pobyt

Jazykový pobyt v zahraničí je jednou z nejoblíbenějších metod nenásilné, ale zároveň velmi intenzivní výuky cizího jazyka. Právě jazykové pobyty v zahraničí totiž nabízejí skvělou příležitost rozmluvit se, naposlouchat cizí řeč a naučit se dobře reagovat. V nabídce českých zprostředkovatelských agentur můžete objevit širokou škálu jazykových pobytů, které jsou zaměřeny na děti, mladistvé i dospělé. Nejde přitom pouze o interaktivní studium, ale také o jistou formu dovolené a poznávání jiných kultur.

A kam se lze na jazykový pobyt vypravit? České agentury nabízejí jazykové pobyty v délce od dvou týdnů až po několik měsíců na Maltě, Kypru, ve Velké Británii i v Německu, pokud byste se ale raději podívali do větší exotiky, lze odjet i do USA, Austrálie, Nového Zélandu či Indie. Spousta odvážlivců namísto jazykového pobytu vycestovává do světa za prací či jen tak naslepo putuje po hostelech a snaží se poznávat danou zemi po vlastní ose. Tato varianta však není vhodná pro každého, a zvláště ne pro ty, kteří to se studiem jazyka myslí opravdu vážně – jazykové pobyty zprostředkované agenturou Vám zajistí profesionální výuku v certifikované škole. A jaké jsou další výhody, které v sobě skýtá jazykový pobyt s agenturou? Na první příčky těchto výhod bezesporu patří jistá komplexnost – agentura za Vás zvládne zařídit ubytování v rodině či ubytovacím zařízení, letenky či jízdenky, cestovní pojištění a mnohdy i různorodé slevové karty, které využijete na nákup knih, volnočasové aktivity i stravování.

http://www.study.cz/

Tiskové Zprávy