774 509 555 info@press-media.cz

Zhubněte a zlepšete své zdraví pomocí zdravého jídla do firem

Zdravé jídlo do firem zajistí spol. Cool Cook CZ,  s.r.o.

Zdravé jídlo do firem je správná cesta. Trpíte diabetem, máte nějaká dietetická omezení nebo se prostě jen zajímáte o zdravou životosprávu? Pak je pro vás klíčová vyvážená strava. Ta nemusí být nijak omezující nebo bez chuti, právě naopak. Zdravě se stravovat znamená pestrost, spoustu chutí a vůní, nové kombinace a živiny v té správné podobě. I dia strava může být výborná. To vám předvede menu CoolCook, které si můžete objednat ve formě zdravého jídla do firem. Pokrmy jsou připravovány za pomoci odborníků a nejnovějších metod. Moderní postupy zaručí vysokou výživovou hodnotu, zachování vitaminů a minerálů, a také snížení množství kalorií.

OnlinePraha do firem v každý pracovní den

Málokdo se v pracovních dnech zvládá stravovat bezchybně a stíhat si připravovat jídlo na celý den dopředu. Místo toho se různě odbýváme, jíme, co je zrovna po ruce, hladovíme, a poté vezmeme zavděk jakýmkoliv jídlem, které v kantýně nebo restauraci dostaneme. Takto ale svému zdraví neprospějeme ani nezhubneme. A hubnutí je součástí léčby diabetu. Musí být ale zdravé. S toho docílíme pouze pomocí nízkokalorického a zároveň výživného jídla do firem. V této formě vás dia potraviny začnou bavit. Nechybí ani dia dorty a další nízkokalorické dezerty, bez zbytečného cukru a přitom opravdu dobré. Ty ocení nejen cukrovkáři, ale i všichni ostatní strávníci.

S CoolCook je správné stravování hračka

Pokud si objednáte zdravé jídlo do firem od spol.CoolCook, obdržíte 5 jídel na den, 5 dní v týdnu. Rozvoz probíhá den dopředu, a po Praze je zdarma. Každý chod je zabalen v praktické krabičce, důkladně popsán a připraven k jídlu. Stačí jej vyndat z lednice, podle potřeby ohřát, a je to. Zdravé jídlo do firem vás zbaví starostí, dodá potřebnou energii bez nadbytečných kalorií, a pomůže vám s vyšší pracovní výkonností.

Tiskové Zprávy