774 509 555 info@press-media.cz

Zavlažovací systémy ochrání zahradu před suchem

V letních měsících, jak víme, nejsou delší období sucha žádnou výjimkou. Nespoléhejte se proto pouze na pravidelné zavlažování zahrady dešťovými srážkami.  Velmi užitečným pomocníkem pro udržení svěží zeleně na vašem pozemku jsou zavlažovací systémy.

Zavlažovací systémy

Zavlažovací systémy

Vaše zahrada je místem pro odpočinek a relaxaci a správné zavlažování je základní podmínkou pro krásný vzhled rostlin a trávníku. Infocom, s.r.o.  nabízí systémy automatického zavlažování a zavlažovací komponenty. Jedná se o spolehlivá, efektivní řešení zavlažování pro okrasné i užitkové zahrady a zahrádky.

Automatické zavlažování a zavlažovací komponenty

Využijte našich služeb a přesvědčte se o kvalitě našich zařízení nejen na zavlažování. V létě si můžete také užít spoustu zábavy v nadzemním bazénu či bazénu zapuštěném do země, které dodáváme dle přání s instalací na klíč, včetně potřebného příslušenství a bazénové chemie.

Na zahradní party nabídněte svým hostům kromě skvělého jídla a pití též komfort chladivé vodní mlhy ze zamlžovacího systému, který vám za horkých dnů dopřeje příjemné osvěžení.

Už žádná suchá místa

Zavlažování vaší zahrady na míru vám zajistí méně starostí se zaléváním vaší úrody. Automatické zavlažování efektivně zvládne i větší a členitější  plochy. Udržujte si nádherný trávník pomocí pravidelného zavlažování, který řídí ovládací jednotka s připojením na el. síť s upevněním na stěnu. Tyto jednotky jsou vhodné  pro rozsáhlejší instalace nebo složitější zavlažovací systémy. Pro menší zahrady a terasy se ideálně hodí ovládací jednotka s bateriovým napájením a přímým napojením na vodovodní kohoutek nebo nádrž na dešťovou vodu. Ovládací jednotky jsou vybaveny manuálním nastavováním nebo digitálním displejem, obojí s uživatelsky přívětivým nastavením parametrů zavlažovacích časů.

Tiskové Zprávy