774 509 555 info@press-media.cz

Kdy je dobré se poohlédnout po nebankovní půjčce

Na nebankovní půjčky mají lidé různé názory, někdo se jim vyhýbá jako čert kříže, další je zase obhajuje, jiný o nich nemá skoro žádné informace. Pravda často bývá tak nějak uprostřed. Půjčky od nebankovních společností mohou velmi dobře posloužit, zachází-li se s nimi opatrně. Přece jen jde o finanční závazek, který bychom měli brát zodpovědně. Nezbytné je vybrat si dobrého poskytovatele, to je základ. Prověřenou společností je například Rerum, která má v portfoliu nejen rychlé nebankovní půjčky, ale i klasické spotřebitelské úvěry nebo dokonce hypotéky.

půjčka

Rozdíl mezi bankovní a nebankovní půjčkou

Když zažádáme o půjčku v bance, čeká nás ve valné většině případů poměrně dlouhý schvalovací proces včetně četné administrativy. Banka si nás „proklepne“ a vyhoví jen těm žadatelům, kteří splní všechny požadavky. Je to opatření, které chrání nejen banku, ale v důsledku většinou i klienta. Díky prověřování je menší šance, že je půjčka schválena někomu, kdo ji nebude schopen splácet. Podmínky ale bývají poměrně přísné, samozřejmě záleží na konkrétním produktu. Hlavní rozdíl mezi bankovní a nebankovní půjčkou je právě v prověřování klientů a v portfoliu produktů. Nebankovní půjčky poskytují nebankovní společnosti, zaměřující se především na krátkodobé půjčky a jejich nejčastějším produktem je rychlá půjčka do 15000 Kč.

Když je třeba si půjčit ihned

Na nebankovní společnosti se většinou obracejí lidé, kteří žijí od výplaty k výplatě, nebo ti, které postihl nečekaný neodkladný výdaj. Mnoho domácností nemá našetřené finanční rezervy a každá nenadálá situace je může „položit“. Některé věci nepočkají je potřeba zaplatit je ihned, i když na výplatu budeme ještě chvíli čekat, například oprava pračky, nová lednička nebo odvezení automobilu do servisu. Pak se krátkodobá půjčka ihned jeví jako spásné řešení. Zvážíme-li dobře své možnosti a víme, že peníze z další výplaty splatíme, nemusí být žádný problém.

Vyřízení půjčky přes internet

Nebankovní půjčky Ostrava od společnosti Rerum jsou dobrým řešením, pokud potřebujete peníze ihned, v řádu několika tisícikorun, jedná se totiž především o rychlou půjčku do 15 000 Kč. Peníze můžete mít na účtu už do 24 hodin, což vám v bance většinou nenabídnou. Kdo je pro klasický proces vyřízení půjčky, může navštívit pobočku, ale není to vůbec nutné, vystačíte si i s internetem nebo telefonem a vše vyřídíte na dálku.

 

 

Tiskové Zprávy