774 509 555 info@press-media.cz

Vyhlídkové lety Vrchlabí – Sněžka a Krkonoše jako na dlani

Vyhlídkové lety Vrchlabí jsou zde pro všechny, kteří milují Krkonoše a Sněžku. Odlety se konají z Prahy nebo z Hradce Králové. Vyhlídkový let zahrnuje také předletovou instruktáž. Vše dohromady tedy zabere přibližně jednu až dvě hodiny. Vidět Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou nebo Harrachov svrchu, je opravdovým zážitkem. A co teprve Prachovské skály a hrad Trosky! Asi vás bude zajímat v jakých letadlech na svůj vyhlídkový let Vrchlabí poletíte. Těšte se na vyhlídkové lety moderními letadly Cessna 172 a Cessna 152. Vzhledem k tomu, že tato letadla mají křídlo umístěné na horní straně trupu, nic vám nebude překážet ve výhledu. A tak vám tento vyhlídkový let letadlem přinese neomezené kochání se krásami naši vlasti, samozřejmě z ptačí perspektivy.

Protože létání zbožňují …

Pilotemnazkousku.cz již devět let organizuje létání z více než 12 letišť po celé České republice. Pilotem na zkoušku je největší letecká společnost v České republice která miluje, ba přímo zbožňuje létání. Proto pro vás připravila vyhlídkové lety Brno, vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Ostrava, vyhlídkové lety Plzeň, vyhlídkové lety Mladá Boleslav, vyhlídkové lety Příbram, vyhlídkové lety České Budějovice, vyhlídkové lety Karlovy Vary, vyhlídkové lety Česká Lípa, vyhlídkové lety Hosín a již zmíněné vyhlídkové lety Vrchlabí. Vyberte si lokalitu, která vás nejvíce oslovuje a pojďte si zalétat s pohodovými piloty, pro které je létání život, kteří létání zbožňuji a užívají si ho. Máte jedinečnou příležitost, užít si vyhlídkový let letadlem společně s nimi.

Letadlem do Chorvatska? Ano!!!

Kupte dárkové poukazy na vyhlídkový let a poleťte se společně s obdarovanými vykoupat na dva dny do Chorvatska. Letadlem do Chorvatska, to znamená zažít neskutečný letecký výlet do Chorvatska, při kterém můžete letadlo dokonce řídit!

Tiskové Zprávy