774 509 555 info@press-media.cz

Virtuální realita vás pohltí

Už jste se určitě setkali s termínem virtuální realita. Toto slovní spojení je v současnosti stále více používané. Jedná se o celosvětový fenomén, který vás nepochybně pohltí, obklopí a díky virtuální realitě zažijete jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Moderní technologie totiž v dnešní době zažívají boom a nabízejí neuvěřitelné možnosti zejména pro zábavné účely. Co bylo před lety nemožné, se v současnosti stává realitou.

Virtuální realita

Virtuální realita

Prezentace StreetView

Pokud si pořídíte chytré virtuální brýle, můžete sledovat opravdu cokoli. Např. 360° je v současnosti hitem virtuální reality, kdy VR brýle zajistí, že můžete sledovat rozmanitá videa, poté stačí otáčet jen hlavou a nechat se vtáhnout do děje. Ovládání je přitom také velice jednoduché a snadné. Budoucnost VR však není pouze ve hraní a zábavě. Nabízí se různé virtuální prohlídky vzdálených míst či muzejních sbírek, ve virtuální realitě tvoří i inovativní umělci, případně lze využít aplikace jako StreetView. Například s pomocí chytrých brýlí a aplikace Google StreetView se můžete virtuálně „projíždět“ či „procházet“ různými lokacemi po celém světě. Tato aplikace má celou řadu nastavení, vybrané lokace si můžete uložit. Výhodou je, že si aplikace snímky stahuje z internetu, takže máte k dispozici prozkoumávání celé planety.

Cestování ve virtuální realitě

Virtuální realita tak může být během chvilky přenesena do každého domova, navíc relativně levně. Kdo by nechtěl procházet se po ulicích Paříže a během chvilky si zaskočit třeba do Říma nebo New Yorku? Zážitek je to opravdu nezapomenutelný a postačí Vám k tomu pouze chytré virtuální brýle, tak na co čekáte? Zkuste tuto inovativní novinku a nechte se unášet nádhernými místy našeho skutečného světa.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressWeb.4fan.cz

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Tiskové Zprávy