774 509 555 info@press-media.cz

Vibrační válce – kde pořídit kvalitní stroj?

Vibrační válce nekupujete každý den, proto se vždy obracejte pouze na prodejce, kteří zároveň poskytují i servis nebo STK strojů. Nejlepší firmy nabízejí i pronájem strojů, takže si při koupi můžete být jisti, že používají značky, kterým skutečně věří.

Základ úspěšné koupě

Chcete, aby vám vibrační válce vydržely po dlouhá léta, a abyste měli po ruce v případě potřeby kvalitního obchodního partnera, který vám rychle dodá náhradní díly, zajistí servis nebo STK strojů? Spolehněte se na služby firmy, která prodává silniční a stavební stroje, poskytuje servisní služby nebo vám pomůže s odkupem vašeho stávajícího stroje prostřednictvím svého bazaru. Vibrační válce vedené i tandemové si můžete pořídit z pohodlí domova či kanceláře, bez nutnosti dojíždění.

Na co si dát pozor

Vibrační válce a vůbec veškerá hutnící technika by měla být nabízena včetně možnosti nákupu potřebného příslušenství. Zároveň si dejte zásadní pozor na nákup u prodejců, ze kterých se nakonec vyklube překupník se sídlem firmy v zahraničí – těžko se pak dovoláte svých práv, ohledně servisu stroje ani nemluvě. Volte pouze firmy, které kromě e-mailu a telefonického kontaktu uvádějí i adresu, IČO a DIČ. Hutnící technika patří mezi nákladnou položku v účetnictví každé firmy či soukromé osoby, dejte si tedy záležet, ať svěříte své finance do správných rukou.

Péče o zákazníka

Přejete si poradit s výběrem toho správného stroje? Profesionální firma by měla mít uvedený dostatečný počet kontaktů, ať již elektronických nebo telefonních, kam se můžete s případnou radou obrátit. Dostalo se vám správné rady? Výborně! Podobně pozitivní zkušenost můžete očekávat i v případě náhlé poruchy nebo pořizování náhradních dílů či příslušenství.

Kde hledat ty nejlepší silniční a stavební stroje? Je to jasné, dycky Most!

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares