774 509 555 info@press-media.cz

Uspořádejte konferenci či firemní akci v Karlových Varech

Chcete uspořádat konferenci, kongres, firemní akci, školení, workshop, ples či jinou společenskou akci? A ještě ji vyšperkovat relaxačním programem? V zařízeních Bohemia-lázní, a. s., Karlovy Vary najdete vše, co potřebujete na jednom místě. V blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny Bohemia-lázně nabízejí kvalitní ubytování, dokonalé technické zázemí, výbornou kuchyň a nové Wellness & Spa Centrum za přijatelné ceny. V prostředí světoznámých lázní se tak uspořádání jakékoli akce stane snadnou a příjemnou záležitostí

lázně

 

Ředitel lázní Jiří Sluka k tomu uvádí: ,,Všechny naše ubytovací kapacity, ať už sanatorium Kriváň, nebo hotely Slovan a Concordia, jsou umístěny v blízkosti kolonád. Budova sanatoria Kriváň je u nás nejvhodnějším místem pro konání firemních akcí, kongresů, školení, seminářů, prezentací, workshopů, obchodních jednání, oslav, svateb, atd. Firmy mohou ke svým prezentacím či firemním setkáním využít klimatizovaný konferenční sál. Ten zabírá plochu 95 m2 a je v něm k dispozici 60 míst v seminární úpravě a 95 míst v koncertní úpravě. Pro pohodlí hostů je zde možnost parkování v našem vlastním parkovacím domě. Samozřejmostí jsou i cateringové služby, technické zázemí (projektory, počítače, promítací plátno, DVD, velkoplošná obrazovka, WiFi, ozvučení, částečně denní světlo, sekretářské práce – fax, kopírka, …), dopravní služby (transfery, taxi), reprodukovaná i živá hudba, koncert, fotografické služby, kulturní a animační program, ohňostroj.“

Dodává, že pobyt v Bohemia-lázních poskytuje klientům vyváženou kombinaci zábavy, relaxu a procedur. Každý si v příjemném prostředí vyhlášených lázní odpočine od stresů a nabije se pozitivní energií.

 

lázně

,,Hosté mají k dispozici různé druhy pobytů. Mezi základní patří lázeňské a hotelové pobyty. Rozdíl mezi nimi je v tom, že lázeňské pobyty již v ceně zahrnují i ​​lázeňské procedury a vyšetření lékařem, zatímco u hotelových pobytů si tyto procedury mohou hosté dokoupit. Minimální délka pobytu je u hotelového pobytu 4 noci a při lázeňském 7 nocí. Ceny jsou příznivé a například noc v hotelu Slovan a Concordia s plnou penzí stojí jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji 1 675 Kč a v jednolůžkovém 1 875 Kč. Rádi u nás přivítáme všechny hosty. Obzvláště nám záleží na domácí klientele, která jezdí do Karlových Varů méně, než by mohla a jak bychom si to přáli. V Bohemia-lázních je možné strávit i závěr roku a Silvestra,“ konstatuje J. Sluka.

Bohemia-lázně nabízejí kromě klasických léčebných pobytů i řadu dalších pobytů – vánoční, velikonoční, nebo několikadenní relaxační a regenerační pobyty. Z nabízených programů si vyberou všechny věkové kategorie. V ceně většiny pobytů je i vstup do nového Wellness & Spa centra (bazén s protiproudem, chrličem, masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina). Klient si může vybrat a doplatit z nabídky více než 45 druhů procedur ve vlastním moderní balneoprovozu (procedury v termální minerální vodě).

Wellness pobyty nabízejí skvělé možnosti odpočinku i aktivního strávení volného času – plavání v relaxačním bazénu, zahřátí v saunovém koutku a zchlazení v ledové komoře nebo pod sprchovým chrličem. Léčebné procedury spočívají především v lázních, masážích, elektroléčbě, světloléčbě a zábalech. Z masáží je v nabídce klasická masáž částečná, reflexní masáž, podvodní masáž, ale i wellness masáže (masáž lávovými kameny, reflexní masáž chodidel, aromamasáž, masáž bambusovými tyčemi). Elektroléčbu a fyziatrické výkony zastupují – diadynamik, diathermie, Endo vaco, ultrazvuk, VAS-07, magnetoterapie. Světloléčbu – biolampa, laserová terapie, solux. Klienti mají k dispozici i tepelné procedury -parafín, parafango, jednorázové rašelinové zábaly, rašelinový zábal klasický, kryoterapie, zábalová vana Haslauer.

Léčebné pobyty mají v ceně zahrnuto léčení s procedurami (zahrnuje vstupní a výstupní prohlídku u lékaře, včetně předpisu procedur a závěrečné zprávy lékaře, pohotovostní služby sester, procedury – 1 hlavní a 2 vedlejší procedury denně, pitná kúra). Základem léčení v Bohemia-lázních je pití karlovarské minerální vody a lázeňské procedury v ní. Karlovarské prameny se řadí k nejefektivnějším přírodním zdrojům v Evropě. Minerální voda je přírodní léčebný zdroj a kromě léčby onemocnění zažívacího traktu se používá k léčení poruch látkové výměny (cukrovka, vyšší hladina tuků v krvi, dna). Teplé prameny se využívají k pitné kúře, ke koupelím a výplachům.

Bohemia-lázně mají jako jedny z mála v Karlových Varech uzavřené smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR. Stačí, aby se zájemci hlásili ve zdravotních pojišťovnách k pobytům v nich. Všechny potřebné procedury pro jednotlivé diagnózy jsou již zahrnuty v ceně léčebného pobytu pro samoplátce. Pacienti vysláni zdravotními pojišťovnami už neplatí nic, nebo se podílejí podle kategorie pouze na nákladech na stravu a části ubytování. Hrazeny jsou léčebné lázeňské pobyty s programem diabetologickým, rehabilitačním a rekondičním po onkologických onemocněních. Lázně zajišťují 24 hodinovou lékařskou pohotovost, což je málokde samozřejmostí.

Kolonády, léčivé prameny, památky, nádherné parky, historie, to vše dělá z Karlových Varů jedno z nejkrásnějších lázeňských měst. Lázně se tak přímo nabízejí k uspořádání firemních akcí s doprovodným relaxačním programem. Zdejší pobyt si můžete zpestřit i prostřednictvím  CK Kaleidoskop Travel, která nabízí pestrou nabídku výletů či zájezdů do blízkého okolí lázní, ale i do Prahy, Německa, Rakouska nebo Švýcarska. Samotné město Karlovy Vary nabízí i nepřeberné množství kulturních a sportovních zážitků. Jako památku na svůj pobyt si můžete zakoupit vyhlášený světoznámý karlovarský porcelán nebo bylinný likér.

Další informace jsou na: www.bohemia-lazne.cz

Tiskové Zprávy