774 509 555 info@press-media.cz

Unikátní taneční představení Diptych v Kutné Hoře

Nadčasové taneční představení Diptych tanečního uskupení NANOHACH zobrazuje oscilování duše mezi nebem a peklem v nekonečném koloběhu zrání. Představení se koná 27. srpna 2016 v kapli Božího těla u chrámu sv. Barbory od deváté hodiny večerní.

Diptych

Unikátní taneční představení Diptych

Jedinečné představení Diptych

Choreograf Michal Záhora vytvořil tanec, který je impulzivní a zároveň něžný. Má prvky baletu, který mnohé oslní a je podkreslen hudbou Carla Natoliho, italského umělce, která vás během představení nebude nijak rušit, naopak vás více vtáhne do děje a nepustí.

Michal Záhora byl za toho představení nominován na cenu Thalie 2015.

Muži v hlavní roli

Mnohé možná překvapí, že hlavními představiteli vystoupení jsou muži – Michal Záhora a Radek Bohata. Právě jejich těla se sehrají a za pomocí světel a stínů vyrazí každému dech. Pokud někteří odolají, neuniknou uchvácení po zapojení sólistky Dagmar Chaloupkové. Její dynamické pohyby vás donutí sledovat představeni bez mrkání. Nebudete chtít zmeškat jedinou sekundu.

Událost jako dar pro milovníky tance

Taneční uskupení NANOHACH tvoří absolventi konzervatoře Duncan centre a dokreslují celé představení, které máte možnost shlédnout i vy. Na představení můžete vzít i své kolegy či přátele a strávit tak příjemný srpnový sobotní večer. Ohledně vstupenek se můžete informovat v infocentru chrámu sv. Barbory.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

Tiskové Zprávy