774 509 555 info@press-media.cz

Když svatbu, tak jedině svatba na statku Benice

Váš vyvolený vás konečně požádal o ruku a vy teď řešíte dilema, kde se vaše svatba bude konat? Už nemusíte dále pátrat. Na statku v Benicích najdete vše pro vaši romantickou svatbu. Můžete zde mít obřad i svatební hostinu, odpolední či večerní zábavu pro svou rodinu a přátele. Svatba na statku to je romantika.

Svatba na statku

Svatba na statku

Proč svatba na statku Benice?

Statek Benice je zrekonstruovaná památka, která je přímo předurčená ke konání romantických svateb. Můžete zde prožít nezapomenutelné okamžiky vašeho výjimečného dne, kterým svatba bezpochyby je a navíc si jako památku můžete odnést řadu fotografií s kladrubskými koňmi z chovu na statku.

Svatba na statku

Svatba na statku

Po dohodě s místní benešovskou matrikou či církevním hodnostářem vám můžeme uspořádat církevní i civilní obřad. Nevěstu může přivézt kočár tažený našimi koňmi. Hostinu je možno uspořádat v prostorách nádvoří nebo starého špejcharu.

Pro menší svatby do 30 osob je k dispozici barokní světnice. Pro večerní raut můžeme doporučit grilování, které je možné uspořádat na nádvoří hřebčína. Svatba na statku bude pro vás připravena tak, abyste si na ni uchovali ty nejlepší vzpomínky. Samozřejmostí je chutné jídlo, dokonalý servis a milá obsluha.

Vždy něco navíc pro svatbu na statku

Mimo svatby na statku je zde možné uspořádat také firemní večírek. Chcete-li si uspořádat firemní akci v atraktivním prostředí, je možné využít náš špejchar s kapacitou 250 hostů. Pro případné konání semináře či školení je k dispozici místnost se zázemím pro coffybreak, projektorem a pohodlnými křesly.

Firemní akce může mít podobu teambuildingu a pro tyto případy můžete využít rozlehlé okolní pozemky pro sport, projížďky na koních i v kočáře, výlety po okolí nebo uspořádat večerní grilování.

Statek Benice je sídlem hřebčína Favory, který chová kladrubské koně a díky výhodné poloze na samotě v nádherné krajině plné lesů můžete zažít nádherné chvíle ať už se svatebními hosty či kolegy a obchodními partnery.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress

Tiskové Zprávy