774 509 555 info@press-media.cz

Tectonite dřezy – styloví a kvalitní pomocníci do kuchyně

Jak správně vybrat dřez pro vaši kuchyň? Co musí splňovat, aby byl jak praktickým pomocníkem, tak i ozdobou a vhodným doplňkem? Z pohledu designu je výběr jednodušší. Stačí, aby byl z pěkného materiálu, barevně ladil se zbytkem místnosti, a aby tvarově pokud možno odpovídal tomu, kam ho chceme umístit. Co se týče dalších vlastností, s těmi je to už složitější. Musí být pevný, odolný, a s dobrým povrchem, což usnadní jeho údržbu. Jak se s těmito požadavky vyrovnají dřezy z Tectonitu?

Tectonite dřezy a jejich struktura

Tectonite dřezy jsou svým materiálem na trhu víceméně unikátní. Výrobci čerpali inspiraci v automobilovém průmyslu, kde se z tohoto materiálu vyrábí součástky, pro něž je klíčové, aby nepodlehly opotřebení. To samé si přejeme i u dřezů. Materiál je vyrobený z pryskyřic, s výraznou výztuhou ze skelných vláken. To všechno se za vysokého tlaku a teplot slisuje do výsledného tvaru dřezu, který bude vypadat esteticky dobře, a zároveň bude odolný a velmi praktický. Vydrží i razantní údery a výkyvy teplot, stejně jako působení chemie. Co může mnohé z nás potěšit, zejména pak ty, kdo chtějí šetřit přírodu, je 100% recyklovatelnost.

dřezy

Kuchyňské Tectonite dřezy a jejich vlastnosti

Jak již bylo řečeno, materiál je pevný a odolný, a také velmi vzhledný. Totéž platí také o Tectonite dřezech. Jsou pevné a na povrchu velmi odolné proti nárazům. Na druhou stranu škrábance mohou být problém. Velkým tlakem ostrou čepelí může dojít k poškození upraveného povrchu a vzniku rýhy. Proto je potřeba dávat pozor. Ovšem tyto dřezy odolávají i vysokým teplotám, což se vyplatí, když chcete do dřezu vylít například vroucí vodu. Žádné stopy by na nich neměla zanechat ani běžná chemie na umývání nádobí. Dostupnost v několika barevných variantách vám pak umožní sladit dřez s vaší kuchyní. Co však může být u tohoto typu dřezů trochu problém je jistá míra křehkosti. Je potřeba s ním, zacházet opatrně. Pokud mu však věnujete péči, sloužit vám bude mnoho let.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

 

 

Tiskové Zprávy