774 509 555 info@press-media.cz

Tandemový seskok padákem si rozhodně užijete

Nechte se přesvědčit na tandemový seskok padákem. Jestliže milujete adrenalinové aktivity, tak si ho stoprocentně užijete. Nejenže si vychutnáte pohled z výšky až 1800 metrů nad pevninou, ale také budete moci vyzkoušet něco nečekaného, na co navíc každý nemá odvahu. Poradíme vám, kde a jak si tandemový seskok objednat a jak se na něj správně připravit.

Tandemový seskok padákem nabízí paraškola Impact

Paraškola s trefným názvem Impact vás plně připraví na tandemový seskok padákem. V tandemu však neskáčete se svým kamarádem či kamarádkou, ale s profesionálním instruktorem, kterým vám včas vše vysvětlí. Díky tomu nemusíte podnikat žádnou složitou přípravu a před seskokem vám tedy stačí projít 20 minut dlouhou instruktáží. Zbavte se tedy své nervozity a využijte této unikátní příležitosti. Do skákání se může pustit úplně každý ve věku od 8 až do 100 let. Jedná se tak i o velmi originální dárek pro vaše přátele či rodinné příslušníky.

Instruktoři v paraškole Impact prošli náročnými kurzy, pořádanými v zahraničí. Každý z nich má bohatou mnohaletou praxi v oboru a vy tak máte záruku, že vám během seskoku s padákem nehrozí žádné nebezpečí. Ve škole Impact je také samozřejmostí zapůjčení veškerého nezbytného vybavení a vy si tedy nemusíte vůbec nic pořizovat. Příprava je rychlá a stručná a vy se tak během několika minut můžete těšit z volného pádu.

Pořiďte si jedinečné vzpomínky

Jestliže se obáváte, že vám tandemový seskok padákem neutkvěje dostatečně dlouho ve vaší hlavě, můžeme vás ujistit o opaku. V paraškole Impact vám totiž připraví i vlastní sestříhané video, které obdržíte téměř hned po seskoku. Na svůj jedinečný zážitek tak budete mít i velmi pěknou vzpomínku, kterou si uchováte až do svého stáří. Tandemový seskok navíc můžete kdykoliv v průběhu života opakovat.

Tiskové Zprávy