774 509 555 info@press-media.cz

Svěřte chod své domácnosti profesionálům

Chodit každý den do práce, věnovat se rodině, starat se o domácnost a k tomu řešit nečekané situace zkratem zásuvky počínaje a prasklou vodou konče, to vše si žádá ohromnou dávku trpělivosti a pevné nervy. Vlastníte-li nemovitost, zcela jistě znáte nejen výhody, ale i povinnosti, které z vlastnictví bytu či domu plynou, a které jste v roli nájemníka řešit nemuseli – revize plynu, komínu nebo další úkony, o kterých často ani netušíte. Chytré služby se naštěstí přizpůsobují současnému životnímu tempu a pomohou vám bez nadsázky s jakýmkoliv problémem v domácnosti.

Nepodceňujte revizi plynu. Může se vám to vymstít

Současný trh poskytuje majitelům domů a bytů řadu neocenitelných služeb. Jejich nabídka reflektuje závazky, které majitel nemovitosti musí plnit. Jde především o odpovědnost za revizi komínu nebo plynového kotle, a v případě majitelů domů také hromosvodů či hasicích přístrojů. Jen málokdo ví, jak často je nutné provádět revizi tlakové soustavy a téměř nikdo netuší, kdy má kontrolovat hromosvod.

„Pokud podceníme kontrolu, vystavujeme se nejen bezpečnostním a zdravotním rizikům, ale také problémům v případě pojistné události – vyhoří-li dům v důsledku problému s komínem, který nebyl správně zrevidován, může následovat významně snížené plnění od pojišťovny,“ varuje Tomáš Pergler z Revizevcajku.cz.

Pokud chcete mít vše pod kontrolou a neřešit termíny, nařízení, předpisy, úkony a rizika, která s sebou nesou špatně vedené kontroly, využijte speciálních služeb, které za vás, jako majitele nemovitosti, přebírají veškerou agendu týkající se povinných kontrol. Například služba revizevcajku.cz hlídá termíny kontrol, zajistí vám revizní techniky ve všech oblastech a po dobu 6 let bude archivovat veškeré revize.

Nenadálé poruchy a krizové situace v domácnosti

Nepříjemnosti v podobě prasklé stoupačky, rozbitého kotle či zabouchnutých dveří vás dokážou překvapit, když to nejméně čekáte. Stojíme na chodbě před zabouchnutými dveřmi a tiše sledujeme, jak se chodba plní dýmem z naší trouby, v níž se právě peče štrúdl. A kontakt na někoho, kdo si s tou spouští dokáže poradit je tím posledním, o čem přemýšlíme. Služba mamtorozbity.cz vám zajistí to, co potřebujete. Stačí zavolat na jediné číslo a vše ostatní už za vás zařídí profesionálové. Znají dokonale trh a zaručí vám, že přijede přesně ten technik, kterého potřebujete, a bude u vás, jak nejrychleji je to možné. “U techniků evidujeme zpětnou vazbu, a pokud s někým nejsou zákazníci spokojeni, nepokračujeme s ním.” říká Iva Svítilová z Mamtorozbity.cz

revize plynu

Doma jako po výbuchu a vy nestíháte

Dnes je zcela běžné, že si na některé práce v domácnosti najímáte pomoc. Obzvláště předvánoční či jarní úklid je jako stvořený pro úklidové firmy. Ale žehlení, drobné opravy, mytí oken či přivrtání poličky jsou věci, které řešíme každý den. Zdrojem pro vyhledávání podobných služeb je například vyresmi.cz. Najdete zde vše, co potřebujete, a navíc v okolí svého bydliště. Vyhledávat zde můžete nejen podle lokality, ale i podle ceny, recenzí uživatelů a dalších parametrů.

Posted by iZpravy.com

Tiskové Zprávy