774 509 555 info@press-media.cz

SEO Search Engine Optimalization

SEO Search Engine Optimalization

Co je to Search engine optimization?

Search engine optimizationzkratkou SEO a česky řečeno optimalizace pro vyhledávače – umožňuje vytvářet a upravovat webové stránky tak, aby jejich forma byla vhodně zpracovaná pro internetové vyhledávače.

SEO Search Engine Optimalization

SEO Search Engine Optimalization

Cílem SEO je získání vyšší pozice stránky při zadání odpovídající obsahu do internetového vyhledávače a tím zvýšit počet cílených návštěvníků. Stručněji řečeno: Aby byly vaše odkazy vidět více než odkazy vaší konkurence.

SEO Search Engine Optimalization

Být „viděn“ je důležité

V dnešní době je na internetu nepřeberné množství informací. Internetové vyhledávače jsou nejvyužívanějším nástrojem pro hledání jakéhokoli obsahu na internetu, který se neustále rozrůstá. Většina lidí vyhledává informace, které potřebuje právě pomocí internetu a internetových vyhledávačů. Internetový vyhledávač pomáhá vyhledat informaci, kterou potřebujete co nejrychlejším a nejjednodušším způsobem. Máte-li vhodně zpracovaný odkaz na svou stránku a máte ho umístěn ve vyhledávači, získáte kvalitní a hlavně cílené zákazníky.

SEO Search Engine Optimalization

Stránky na předních pozicích

Samotný odkaz ještě není zaručeným příslibem vysoké návštěvnosti. Je to právě vysoký počet prezentací na webu, díky kterému je nalezeno velké množství odkazů ve vyhledávači. Bude-li se vaše webová prezentace „ukrývat“ až na páté stránce s nalezenými odkazy, bude to, jako by vůbec neexistovala. Uživatelé většinou vybírají mezi prvními třemi odkazy, jen málokdo se zabývá dalšími odkazy. Být na předních příčkách internetových vyhledávačů je nejen důležité, ale i účinné.

SEO Search Engine Optimalization

Kvalitní a cílení návštěvníci

Mít dostatek kvalitních a cílených návštěvníků je velmi důležité. Cílený návštěvník je ten, který vaší stránku navštíví proto, že mu nabízí to, co hledá. Pokud budou vaše stránky nabízet elektroniku a navštíví jí uživatel, který hledá zájezd, nestává se cíleným návštěvníkem. Zopakuje-li se tato situace několikrát, bude mít vaše stránka sice vysokou návštěvnost, ale účinnost bude nulová. Kdežto navštíví-li vaši stránku uživatel, který shání elektroniku, stává se cíleným a kvalitním návštěvníkem, díky kterému účinnost vaší stránky vzroste.

posted by Vítězslav Kotík

Tiskové Zprávy

3 thoughts on “SEO Search Engine Optimalization”

Comments are closed.