774 509 555 info@press-media.cz

Pístové kompresory ATMOS si poradí se vším

V moderních výrobních provozech a továrnách je vzduch jedním z nejčastěji používaných médií. Pohání nejen různá nářadí, ale i celé výrobní stroje. Pneumatika je stále na vzestupu a nabízí rozumnou cenu, vysokou kvalitu a spolehlivost. Výroba tlakového vzduchu je však poměrně drahou záležitostí a rozhodně se vyplatí použít kvalitní kompresor. Třeba právě pístový kompresor ATMOS. Rodinná firma s dlouhou tradicí, která nabízí kvalitní pístové kompresory ATMOS

Kompresory
Pístové kompresory Atmos

Kvalita, které se dá věřit už od roku 1945 a vyváží je takřka do celého světa.

Všechny pístové kompresory ATMOS jsou na trhu se zárukou prodlouženou na čtyři roky. Firma si za svojí kvalitou stojí. Kompresory jsou navrženy tak, aby měly i  nějaké výkonnostní rezervy, takže zvládnou i náročný provoz. Pohonné zařízení je pomaloběžné z robustních litinových odlitků. Kompresory jsou osazeny veškerým potřebným vybavením, od filtrů, chladičů, ventilů, až po manometry. Vše je navrženo tak, aby docházelo k co nejmenším tlakovým ztrátám.

Velikost pro každého

Pístové kompresory ATMOS se nabízejí ve dvou hlavních výrobních řadách. Výrobní řada ATMOS BOBBY je určena především kutilům a řemeslníkům. Z nabízených velikostí si vyberete přesně ten pravý pro vaši dílnu.

Vlakovou lodí mezi pístovými kompresory ATMOS je pak třída PERFECT, která cílí na manší až střední průmyslové podniky a výrobní provozy. Kompresory této třídy se vyznačují zvýšenou odolností, vysokou životností a přitom nízkými nároky na servis. V nabídce najdete jak výkonné mobilní pístové kompresory ATMOS, tak také výkonné stacionární kompresory pro centrální výrobu a rozvod tlakového vzduchu. Stačí si vybrat.

 

 

Tiskové Zprávy