774 509 555 info@press-media.cz

Pánské svetry jsou ideální pro podzimní a zimní sezónu

Pánské svetry lze nosit celoročně, avšak více typická je pro ně podzimní a zimní sezóna, kdy je kladen větší důraz na hřejivé materiály. Pánské svetry jsou k dostání v mnoha provedeních, a proto mohou muži svůj outfit neustále obměňovat. Pánské svetry jsou velice elegantními kusy oblečení a  hrají velkou roli v mužské formální módě. Aby svetr vypadal stále jak nový, je potřeba se o něj i náležitě starat.

Pánské svetry vytvářejí elegantní outfit

Pánské svetry sluší všem věkovým generacím. Svetr velice dobře zapadá do pánské formální módy a často nahrazuje sako. Hezky vypadá, když z pod svetru čouhá límec košile. Působí tak velmi upraveně a elegantně. Takový outfit si oblíbí zejména muži, kteří neradi nosí kravaty. Pokud chcete, aby pánský svetr vydržel dlouho jako nový, je zapotřebí se o něj dobře starat. Pánské svetry z vlny perte pouze ručně ve vlažné vodě s pracím prostředkem určeným na vlnu. Po praní svetry neždímejte a ani je následně nevěšte na prádelní šňůru, mohly by se vytahat. Vysušte je jen jemným zabalením do ručníku a následně nechte uschnout rozprostřené na ručníku.

Pánské svetry

Pánské svetry

Pánské svetry místo mikiny

Divili byste se, jak mohou pánské svetry změnit vzhled toho, kdo je nosí. Zkuste obléknout muže do mikiny a pak do svetru. V čem vypadá elegantněji? Samozřejmě, že svetry vítězí. Muži v nich vypadají mnohem seriózněji.  Mikina, ač je pro spoustu pánů pohodlnou variantou,  působí až příliš sportovně a ledabyle, zatímco svetr udává mnohem šarmantnější směr. Svetr se také mnohem více hodí pod zimní kabát, který může zůstat rozepnutý. Velkou výhodou svetrů je pak bezesporu i jejich hřejivost.

Pánské svetry se hodí pro každodenní nošení.  Zejména teď na podzim a v zimě je pro to  výborná příležitost. Pokud toužíte po změně šatníku, zkusit to můžete právě se svetry. Mimo jiné mohou být pánské svetry výborným dárkem pod vánoční stromeček.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Seznam-Novinek.cz

 

Tiskové Zprávy