774 509 555 info@press-media.cz

Ohřívače rukou vám prokážou příjemnou službu

Nenávidíte, když vám v zimě mrznou ruce a prsty téměř necítíte? Je pro vás utrpením, jakákoliv delší cesta v mrazivém zimním období, kdy se necítíte komfortně zejména z toho důvodu, že vaše tělo pohltil všudypřítomný mráz? V tom případě jsou vám vřele k dispozici naše ohřívače rukou, které zimě nedovolí vás jakýmkoliv způsobem obtěžovat. Kromě perfektního designu a zaoblených hran pro příjemné využití, v tomto skvostném kousku naleznete rovněž i drahocenného partnera, který vám bude k dispozici na všech vašich cestách.

Slyšíte pojem ohřívače rukou poprvé?

Pokud vás éra těchto sympatických partnerů určených do extrémních podmínek nikterak nezastihla, je načase to napravit. Námi nabízené ohřívače rukou slouží primárně k zahřátí vašich horních končetin v podmínkách, které nejsou nikterak příjemné. Nabízíme je ve velmi příjemných a moderních designech, které ocení jak muži, kterým extrémní výlety dělají dobře na duši, tak i dámy, které se tento koníček rozhodnou provozovat například se svým partnerem. Ať je tomu jakkoliv, svůj účel toto malé stvoření dokonale splní ve všech směrech. Z nabízených druhů si tak jistě vybere každý ten svůj.

Jak to funguje?

Princip spočívá v tom, že do plnící nádobky ohřívače jednoduše vlijete benzin, který se běžně používá do zapalovačů, a zapálíte příslušný hořák. Katalytický proces poté v platinovém hořáku, který nemá plamen, začne vytvářet teplo. Poté už pouze nasadíte příslušné víčko a přístroj uložíte do přiloženého flísového obalu a vložíte jednoduše do své kapsy. Zahřívat vaše zmrzlé ruce dokáže tento malý zázrak až neuvěřitelných 12 hodin. Vše funguje bez přebytečného zápachu. Vybírat navíc můžete z celé škály pestrých barev a designů, které vás rozhodně nadchnou. Na ohřívače rukou od nás navíc k tomu všemu dostanete dvouletou záruční lhůtu.

Tiskové Zprávy