774 509 555 info@press-media.cz

Odhad obrazů je možné pořídit i zdarma

Odhad obrazů lze udělat bezplatně

Odhad obrazů se dá udělat bezplatně jste-li majitel daného díla a zvažujete prodej. Odhad obrazů, odborné posouzení to vše zdarma v galerii Kodl. Navštivte galerii a rovnou domluvíte nejvhodnější způsob prodeje. Odhad obrazů, který vám upřesní možnou cenu pro aukce nebo komisního prodeje.

Odhad obrazů a uměleckých děl

Tady se jednoznačně vyplatí obrátit se na znalce a využít služeb odhadu obrazů. Může se jednat o umělecké dílo, i když ho neznáte. Odhad obrazů zajistí jejich pravost a kvalitu. Neznalost neomlouvá a na lidské hlouposti a naivitě vždy vydělá jen podvodník. Odhad obrazů se netýká pouze těch, kteří fyzicky obrazy vlastní. Pro odhad obrazu stačí kvalitní fotografie.

Odhadem obrazu zjistíte jeho momentální hodnotu

Odhad ceny obrazu. Protože čím starší obraz je tím může být dražší. To znamená, že obraz koupený v aukční síni před deseti lety, může mít dnes mnohem větší cenu. Odhady obrazů se týkají také těch, kteří mají v plánu umělecké dílo koupit a neradi by zaplatili příliš vysokou částku. Proto si nechají udělat odhad obrazů. Ne každý je odborník a proto se tento krok nevyplácí podcenit. Nahánět pak prodejce, který vám obraz nabídnul, že jej přecenil, by znamenalo běh na dlouhou trať a pravděpodobně byste s tím už nic nenadělali.

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares