774 509 555 info@press-media.cz

Ani v Novém roce se neobejdeme bez párty stanů

Už zajisté víte, proč spolehlivé párty stany jsou nezbytnou součástí každé venkovní společenské události. Ale přes všechny tyto znalosti neznamená, že proces výběru bude jednodušší. Ve skutečnosti je výběr stanů mnohem, více složitější, neboť trh nabízí velké množství typů, velikostí v široké paletě barev.  Party stan využijete nejen na zahradní slavnosti nebo při kulturních, sportovních či firemních událostí. Tento praktický výrobek vám může posloužit i jako dočasné skladiště pro věci, na které nemáte místo a potřebujete je rychle schovat před deštěm.   

Základní typy stanů

Před nepřízni počasí, nás mohou ochránit čtyři různé typy stanů.  

Klasický přístřešek

Jednoduchá zastřešená konstrukce nabízí okamžitou ochranu před sluncem či deštěm.  Je navržena s důrazem na pohodlí, lze stan postavit bez použití nářadí během několika minut. Je také mimořádně lehký, dostatečně kompaktní, aby se snadno převážel v ukládací tašce. Ale to neznamená, že je dobrou volbou pro každou situaci. Například, jednoduchá stříška nebude dostačující, pokud potřebujete pod stanem více místa.  Takže pokud pořádáte větší událost, doporučujme zvolit jiný typ stanu.     

Velkokapacitní párty stany

Svatba, firemní večírky pro spoustu lidí, veletrhy a další velkolepé společenské akce jednoznačně sázejí na tento typ stanů. Příkladně párty stany o velikosti 6 x 12 m si můžete objednat ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz. Do dvou dnů máte svou objednávku doma! Jsou nejvíce nákladově efektivní, pokud jde o pokrytí velkých ploch; tyčkový stan vám vždy zastřeší větší plochu za méně peněz, než jiné druhy napínacích stanů.  Dalším důvodem jejich popularity je jejich univerzálnost.  

Nůžkové stany

Moderní nůžkové stany  rozděláte jediným pohybem, nabízejí větší flexibilitu při umístění a jsou lehké.  Pokud rádi cestujte, je to dobrá volba.

Tažné stany

Tažné stany jsou velmi podobné klasickým přístřeškům.  Ve skutečnosti, jediný skutečný strukturální rozdíl je mezi tlakem na tyče a velikosti jejich vrcholů.  

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Tiskové Zprávy