774 509 555 info@press-media.cz

Elektronická evidence docházky vás nadchne

Evidence docházky v papírové formě? Již dávno ne! Tento způsob se již řadí mezi archaické a pouze malá většina firem tento způsob stále využívá. Nová doba si žádá nové postupy a právě proto vznikla naše elektronická evidence docházky s názvem Dignus. Kontrolujte příchody a odchody dětských skupin či pracovníků levně, rychle a především s neomylnou přesností. Náš docházkový systém je založen na principu bezkontaktních karet, které jsou určené zejména dětským skupinám, jeslím, školkám či sdružením, které pečují o určité skupiny osob. Nulové zřizovací náklady a naprosto bravurně přesná elektronická evidence docházky, vám zajistí dokonalého pomocníka, kterého budete každý den chválit

Elektronická evidence docházky

Elektronická evidence docházky přesně rozpozná jakýkoliv odchod či příchod do zaměstnání či do dětské skupiny. Stačí pouze přiložit čipovou kartu a systém automaticky ví, na základě nepřítomnosti dané osoby v systému, kdy osoba přesně odešla. Při samotném příchodu do dětské skupiny či do zaměstnání, tak stačí pouze přiložit čipovou kartu a jít. Odchod i příchod je ihned automaticky zaznamenám, tímto nepostradatelným systémem. Snímač uložený pod numerickou klávesnicí totiž okamžitě načte vaši RFID čipovou kartu, která je v kapesní velikosti a získaná data uloží k dalším účelům.

„Pípání“ se pro děti stane rituálem!

Děti nejlépe umí dávat najevo své emoce. Sami moc dobře víme, jak děti „pípání“ čipovou kartou, která může být potištěna i jménem daného dítěte, baví. Toto pro mnohé obtěžující přihlašování, je pro děti takzvaným rituálem, díky kterému se z každého „pípnutí“ velkolepě radují. V žádném případě ovšem nemusíte mít strach, že by systém zaznamenal všechna „pípnutí“, zaznamená pouze jedno a tím je to první. Další pokusy systém vyřadí. Dobrou zprávou je také to, že danou čipovou kartu může společnost či školka používat neustále. Jak je to možné? Po ukončení činnosti jednotlivého dítěte či zaměstnance v daném zařízení, lze kartu přiřadit novému dítěti či zaměstnanci a nadále s ní disponovat.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Tiskové Zprávy