774 509 555 info@press-media.cz

Nakupujeme levně ze zahraničí

Nový fenomén internetových nákupů ze zahraničních e-shopů naplno pronikl i do Česka. Proto si ukážeme několik spolehlivých zahraničních portálů, kde nejenže ušetříte, ale koupíte věci, které byste jinak v českých e-shopech nesehnali.

Čím dál víc lidí využívá služeb zahraničních e-shopů. Dělají tak proto, že tam najdou daleko širší výběr zboží, než jim nabízí české e-shopy a za daleko výhodnější ceny než v tuzemsku. Doprava už dávno není problém a vy tak nemusíte na své zboží ze zahraničí čekat několik měsíce. Proto využijte zahraničních e-shopů i vy! A u kterých, že se vyplatí nakoupit?

eBay.com

Aukční gigant a jedna z největších nákupních galerií na světě, to je eBay.com. S více než dvacetiletou tradicí se řadí mezi nejoblíbenější a nejznámější internetové stránky. Používají ho miliony uživatelů po celém světě nejen jako nakupující, ale i jako prodejci. Tak proč byste nemohli i vy? Na eBay.com najdete výrobky ze všech koutů světa za opravdu velmi nízké ceny. Říká se, že co není na eBay, tak pravděpodobně ani neexistuje.

AliExpress

Čínský e-shop AliExpress nabízí všechno, na co si jen vzpomenete – od oblečení, obuvi, šperků a kosmetiky přes elektroniku a autodíly až k vybavení domácnosti, zahradním doplňkům a hračkám. Naleznete zde přes 100 milionů výrobků a všechny za naprosto bezkonkurenční ceny. Důvod nízkých cen je ten, že AliExpress nefunguje jako pouhý prostředník, ale spojuje své zákazníky přímo s konkrétními výrobci, a proto prodává bez nadsazených přirážek zprostředkovatelů. AliExpress si můžete přepnou do češtiny, nakoupit tak zvládnete levou zadní a své obavy z cizího jazyka můžete hodit za hlavu. Jediná nevýhoda je delší dodací lhůta.

GearBest

Máte rádi elektroniku, počítače, tablety a notebooky? GearBest je čínský internetový obchod, který se právě na elektroniku zaměřuje a nabízí kvalitní produkty za nízké ceny, které nikde jinde neseženete. GearBest totiž svým zákazníkům prodává zboží za velkoobchodní ceny. Největší výhoda obchodu je doprava zdarma na všechny produkty. Kromě toho je velká část sortimentu dostupná ze skladů v západní Evropě a vy nejen, že nemusíte platit clo, ale dodání je rychlejší, než byste řekli švec. Kromě elektroniky tu ale nakoupíte mnohem více zboží – sportovním vybavením počínaje a doplňky pro váš domov konče.

Jak ještě ušetřit na nákupech ze zahraničí?  

Věděli jste, že bezkonkurenční ceny zahraničních e-shopů se dají ještě více snížit? Jediné, co musíte udělat je prokliknout se na svůj oblíbený e-shop z cashbackového portálu. Cashbackový portál má dohodu s internetovým obchodem, že za každého zákazníka, který se právě přes něj proklikne do obchodu, dostane provizi, kterou následovně rozdělí mezi sebe a zákazníka. Na cashbacku tedy vydělávají všechny tři strany! Zaregistrujte se zadarmo na cashbackovém portálu Tipli.cz a šetřete z nákupů, které byste stejně udělali.

Nákupy ze zahraničí ještě nikdy nebyly tak jednoduché! Využijte i vy všech výhod, které vám tyto nákupy nabízí a pořiďte si originální zboží za tak nízké ceny, že tomu ani nebudete chtít věřit. A nezapomeňte šetřit ještě více díky cashbacku na Tipli.cz.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress

iZpravyDnes.cz

Novinky-Zpravy.cz 

Tiskové Zprávy