774 509 555 info@press-media.cz

Kvalitní pitná voda pro hotely, penziony i restaurace

OnlinePraha základ života. Automaty na pitnou vodu nejsou jen výsadou bank a obchodů, ale i hotely, které chtějí dopřát svým klientům kvalitní studenou vodu si pořizují automaty na pitnou vodu. Chcete nabídnout hostům svého hotelu či penzionu  dokonale čistou a chutnou pitnou vodu? Pak si pořiďte automat ION na pitnou vodu.

Kvalitní voda pro hotely

Kvalitní voda pro hotely

Pitná voda pro hosty

Pitná voda je důležitá nejen na osvěžení, ale také je důležitá pro naše zdraví . Automat ION na pitnou vodu poskytuje dokonale chlazenou či teplou vodu, která je zdravotně nezávadná, a umožní vám přípravu osvěžujícího nápoje s limetkou či citronem, ale i vývar či čaj.

Žádejte kvalitní pitnou vodu v restauracích. To vám zajistí jedinečný patentovaný design ION. Nevyžaduje žádnou nádobu, proto je velmi ekologický a odpadá pravidelné čištění barelů a jejich skladování, díky čemu je snadná obsluha a personál hotelu nemá žádné starosti navíc.  Filtry postačí vyměnit jednou za 6 – 12 měsíců. Na nutnou výměnu jste upozorněni detektorem.

Nezávadná a chutná pitná voda jsou výhodou

Kvalitní voda k chutnému obědu. Důvody pro pořízení automatu na 40plus bychom mohli sdělit nespočetně. Pro váš penzion, hotel, restauraci i kancelář je v nabídce skvělý výkonný přístroj, který umožní mít neustálý přísun teplé i studené vody. Automat je navíc vybaven dětskou pojistkou pro nalévání teplé vody, možností přepnutí na úspornější provoz v noci a o víkendech a má spoustu dalších užitečných funkcí. V automatu je karbonový filtr CarbonPlus, který vždy  dokonale vyčistí a ochrání vodu. Jeden vám vystačí až na 5 800 litrů vody. Výdejní prostor je velký 22 cm, je tak možné kdykoliv naplnit láhev, sklenici nebo hrnek studenou i teplou vodou, několikrát za sebou.

voda

Voda pro hotely a restaurace

Automaty na pitnou vodu je možné si pronajmout nebo zakoupit. V obou případech získáte dokonalý servis, vždy kvalitní vodu bez starostí. Potěšte své hosty sklenicí chutné čerstvé vody. Voda jako bonus navíc, kterého si klienti budou vážit.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Svět-Ženy.cz

iZprávy.com

OnlinePraha

Tiskové Zprávy