774 509 555 info@press-media.cz

Konkurenceschopnost – umění jít stále s dobou

Společnost C.I.C. Jan Hřebec, se zabývá výrobou vzduchotechnických jednotek, bazénových jednotek, kompaktních jednotek a rekuperačních jednotek. Společnost C.I.C. Jan Hřebec dokázala v předchozích letech zvýšit svůj obrat oproti předchozímu období o celých 41%. Za vším vězí správná obchodní strategie, kterou firmě pomohl nastavit Ing. Vítězslav Kotík, MBA a zaručit tak její konkurenceschopnost i za nepříznivých podmínek na trhu. Správně nastavená obchodní strategie přinesla v letošním roce opět své ovoce a tím je dosažení nejvyššího obratu firmy od jejího založení.

h-block

 

Konkurenceschopnost jako jasná meta

Společnost C.I.C. Jan Hřebec se rozhodla ze své konkurenceschopnosti těžit a nijak z ní ani v budoucnu neslevit. Základem jsou efektivní služby a výrobky v co nejvyšší kvalitě. Díky nim může firma usilovat o stále vyšší životní úroveň pro své zaměstnance a zároveň také investovat do rozvoje a stejně tak i plánovat a naplňovat cíle pro blízkou i vzdálenější budoucnost. Díky nim je firma schopna se stále dynamicky rozvíjet a získávat na trhu další výhody, tedy konkurenceschopnost.

Konkurenceschopnost

Konkurenceschopnost jako základ firemní vize

Stanovení úspěšné a konkurenceschopné firemní strategie je komplexní záležitostí. Vše je založeno na formě akce a reakce. Ať už se jedná o vnitřní firemní procesy, o interakci mezi jednotlivými firmami a nebo podporujícími institucemi, ze všeho vzejde jakási křivka učení, která formuje jednotlivé firmy a zároveň ji ovlivňují různé okolní vlivy, jakými jsou třeba normy, pravidla a instituce. Ve zkratce je tedy konkurenceschopnost schopností přizpůsobit se podmínkám a vytvářet příjmy, přitahovat poptávky a prodávat.

„Žádná společnost se nestává konkurenceschopnou sama od sebe. Bez podpůrného prostředí a veškerých služeb orientovaných na výrobu, bez konkurenčních tlaků a cílených opatření firma nemůže růst.“

                                                             obchodní ředitel Ing. Vítězslav Kotík, MBA

Konkurenceschopnost jako okno do budoucnosti

Dnes již společnost C.I.C. Jan Hřebec vyrábí vzduchotechnické jednotky třetí generace a pokořila metu 14 tisíc vyrobených jednotek. Ostatně, mnohé velké projekty v historii firmy mluví za vše. Samozřejmě, že široké firemní portfolio nevzniklo za noc, ale je za ním práce mnoha šikovných rukou, ale i chytrých hlav, které úspěšně kormidlují celou firmu.  Společnost C.I.C. Jan Hřebec má také na svědomí program C.I.C. Trainee, který je určen absolventům magisterského stupně studia VŠ s technickým či ekonomickým zaměřením. Díky tomuto adaptačnímu programu, který je ušit každému na míru a podle jeho zájmů, dokáže firma dále rozšířit kvalifikaci zaměstnanců a zároveň ho pozitivně motivovat a zvýšit jeho loajalitu. Tím zvýší celofiremní dovednosti a znalosti a konkurenceschopnost, která pomáhá firmě dále růst.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz

Aktualitycz.cz

Tiskové Zprávy
  • 1.4K
    Shares