774 509 555 info@press-media.cz

Káva, díky které si pochutnáte

Pravděpodobně je vám scénář s kávou a zákuskem velmi povědomý. Spoustu lidí má kávu spojenou i se zakousnutím nějakého moučníku. Jenže pak nám nekontrolovatelně lezou kilečka nahoru. Na řadu přichází otázka, zda se musím vzdát tohoto zlozvyku? Ne nemusíte!

Existuje totiž řešení, při kterém si vychutnáte odpolední přestávku u kávy, aniž byste museli jíst zákusky. Je to úplně jednoduché. Dopřejte si výtečnou hustou kávu s našlehanou pěnou. Je pravda, že je to také kalorický prohřešek, ale ne tak strašný, jako zákusek.

Káva z automatu ušetří čas i peníze

Nejspíš vás napadne, že nemáte potřebné ingredience, jako jsou třeba oříšky, skořice, kokos, karamel, smetana, med a další. Než byste si zašli pro vše do obchodu a takovou kávu připravili, bude nejspíš konec přestávky. Jak si tedy dopřát výbornou kávu bez nutností obíhat obchody a ušetřit si čas? Kupte si OnlinePraha. Popřípadě se domluvte s kolegy a pořiďte si jej do práce, pokud je váš zaměstnavatel držgrešle. Sami si můžete spočítat, že vás ve finále vyjde mnohem levněji – už jen ta úspora za zákusky. A věřte, že s kávou příchutí karamel či oříšek uspokojíte vaše chuťové pohárky dosytnosti.

Kapslové kávovary

Kávovary, které fungují na principu vkládání kapslí, jsou v poslední době velmi oblíbené. Kapslový kávovar naplníte vodou a pak už jen vložíte kapsli v požadované příchuti. Počkáte až je nápoj hotov a kapsli vyjmete a zneškodníte. Bez zbytečného zdržování a nepořádku. Žádné usazovaní vodního kamene, jako ve varné konvici. Zatím, co se vám připravuje káva, se můžete věnovat i jiné činnosti. OnlinePraha se těší v poslední době velké oblibě nejen ve firmách, ale i běžných domácnostech, kde se nachází více osob. Navíc jsou zajímavé i svým designem, a tak v domácnostech vytvoří zajímavý, moderní doplněk se100% využitím.

Tiskové Zprávy