774 509 555 info@press-media.cz

HYPOnaMÍRU

Vyzkoušejte službu HYPOnaMÍRU

Chystáte se na velký životní krok v podobě pořízení hypotéky, ale chcete najít tu, která vám bude nejvíce vyhovovat? Pak vyzkoušejte službu HYPOnaMÍRU. Tato služba vám vyberte ty nejlepší hypotéky, které pro vás ve zlomku sekundy srovná. K tomu se využívá složitých matematických algoritmů, které se postarají o vaši spokojenost, i o vaši peněženku.

HYPOnaMÍRU

A jak tedy služba HYPOnaMÍRU funguje, a co vše od ní můžete očekávat? Prvním krokem je vyplnění krátkého formuláře, kde si zadáte preference vaší hypotéky, jako výše hypotéky, doba splácení a další informace. Na základě vámi zadaných údajů matematický algoritmus srovná a ukáže nejlepší momentálně dostupné hypotéky. Dozvíte se vše, úroky, fixace, RPSN ale také finální částku, kterou REÁLNĚ zaplatíte. Pokud si navíc nějakou hypotéku vyberete, můžete oslovit profesionály HYPOnaMÍRU, kteří se s vámi domluví na osobní schůzce a pomůžou s výběrem hypotéky. To vše zdarma!

Porovnejte hypotéku na HYPOnaMÍRU

Po oslovení vám tedy specialisté připraví dokument se všemi nabízenými bankovními produkty, kde se můžete zorientovat v tom, kolik u jednotlivých produktů vlastně přeplatíte. Třetí krok je jedním z nejdůležitějších kroků vůbec. A to samotné vyjednání s bankou. Tahle část je na profesionálech od HYPOnaMÍRU, kteří mohou u jednotlivých bank vyjednat nejrůznější slevy i lepší úrokové sazby, které by jednotlivec vyjednat nemohl.

Pokud se vám bude vyjednaná hypotéka zamlouvat, odešlou se do banky všechny údaje a dokumenty tak, abyste mohli na hypotéku dosáhnout a co nejdříve ji mohli čerpat. Ušetřit čas můžete i tím, že si přes HYPOnaMÍRU zřídíte pojištění majetku s vinkulací, stejně tak návrh na zástavu v katastru.

Neváhejte porovnat hypotéku na HYPOnaMÍRU a zbavte se všech nepříjemných starostí, které byste s hypotékou jinak měli. Proč přeplatit na hypotéce více, než je nezbytně nutné? HYPOnaMÍRU se postará o vše, s čím byste měli zbytečně zdlouhavé vyřizování.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

Tiskové Zprávy