774 509 555 info@press-media.cz

Do hor i k moři s Mercedesem z autopůjčovny

Kdo by nemiloval cestování? Zvláště v letních měsících se Češi projevují jako národ turistů a hromadně poznávají krásy své vlasti i zahraničí. Problém však někdy nastává v okamžiku, kdy má být zvolen ideální dopravní prostředek na tyto cesty. Ne všichni vlastní spolehlivý automobil, cestování vlakem může být občas značně nespolehlivé a autobusem v letních parnech zase velmi úmorné. V takovém případě se jako ideální možné řešení jeví autopůjčovna Sit automotive.

Zapůjčené auto ušetří moře času

Autopůjčovna Sit automotive umožňuje zapůjčit si kvalitní a spolehlivý automobil na několik dní, přičemž nerozlišuje, jestli v něm za svým turistickým snem pojede zamilovaný pár nebo celá rodina. Výhody takového cestování jsou zřejmé na první pohled! Výletníci především uspoří nepředstavitelné množství času, když se nebudou muset ohlížet na dopravní spoje, ale mohou si svůj cestovní itinerář rozvrhnout podle libosti. Dopravně lehce dostupnými se rázem stanou i odlehlá místa, kam se je běžně velmi těžké dostat.

Další výhody zapůjčení auta v autopůjčovně

V dnešní době není navíc až takovým problémem opatřit si automobil za nízkou cenu pronájmu. Kvalitní autopůjčovna současně do této ceny zahrnuje i kompletní pojištění a havarijní pojištění 10 % spoluúčast, minimálně 10 000 Kč. V rámci České republiky pak každý pronajímatel jistě ocení i poskytnutou dálniční známku. V žádném případě si však není nutné klást jen blízké cíle, protože po předchozím nahlášení je možné cestovat v rámci celé EU. Takovou štreku ovšem jen stěží zvládne jen jedna osoba, proto se hodí i pojištění pro dalšího řidiče.

Je to jedno! Pronájem auta z autopůjčovny je ideální volbou pro cestu do zasněžených hor i na vyhřátou sluneční pláž. Není nad to sebrat celou svoji rodinu a na pár dní s ní svobodně vyrazit za odreagováním. Autopůjčovna Sit automotive vám to umožní, protože při využití jejích služeb skutečně platí její slogan: „Jezdím s úsměvem!“

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

 

Tiskové Zprávy