774 509 555 info@press-media.cz

Bodová světla do koupelny

Koupelna je místo, které musí z hlediska osvětlení splňovat mnohé důležité aspekty. Jedním z nich je to, že při výběru světla do koupelny, musíte dbát především na to, aby světlo bylo odolné větší vlhkosti a také vodě. Záleží také na barvě a velikosti místnosti. Dále musíte volit takové světlo, kterému nebude vadit voda u vany ani u umyvadla a přesto bude splňovat požadavky velmi intenzivního osvětlení. Ženy rády ocení světla u zrcadla, které se dají zakoupit i jako LED pásky, které nabídnou ženám dostatek bílého a silného světla potřebného například pro nanášení make-upu. Kdežto muži naopak spíše preferují matná světla, která je po ránu příliš neoslňují. Tyto zmiňované LED pásky můžete také umisťovat bez větších obav k vaně, kde budou spíše více než praktické, užitečné z hlediska dokreslení příjemné atmosféry. Kdežto muži naopak spíše preferují matná světla, která je po ránu příliš neoslňují.

světla

Bodová světla do koupelny

Lidé do svých koupelen spíše preferují bodová světla, která jsou funkční a praktická zároveň. Tato bodová světla do koupelny musí zastupovat jak funkci bezpečnostní, tak funkci praktickou. Bodová světla musí být především odolná vůči vlhkosti a také vodě. Využívat se v těchto případech nedá plast, sklo ani kvalitní slitina. V zásadě platí také to, že vám jednoznačně do koupelny nebude stačit pouze stropní osvětlení. Tudíž budete muset zvolit více typů světel či jejich větší množství. Bodová světla do koupelny jsou z hlediska estetičnosti, praktičnosti a také bezpečnosti tou nejvhodnější variantou pro vás. Oblíbená jsou také takzvaná zapuštěná světla. V malém prostoru vás nebudou nijak zvláště rušit a nestrhávat na sebe pozornost. Jako žárovku můžete použít klasickou, úspornou či halogenovou. Jelikož nabízíme velmi elitní osvětlení, máme k dispozici také tým designéru, který vám rád poradí s tím, jaký typ osvětlení byste měli zvolit. Pro ty, kteří mají koupelnu sladěnou například do retro stylu, je možné si pořídit také netradiční typy svítidel v bronzové barvě.

O LED osvětlení je velký zájem

Velký zájem u veřejnosti také vzbuzují LED svítidla, která se vyznačují zejména svou úsporou, dlouhou životností a šetrností k životnímu prostředí. Lidé si většinou do svých koupelen volí již zmiňované LED pásky, které podpoří příjemnou atmosféru například ve vaně plné pěny.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Žena.cz

MetSo.cz

Tiskové Zprávy