774 509 555 info@press-media.cz

Venkovní grily pro zahradní grilování

V současné době jsou prakticky venkovní grily v každé rodině, neboť Češi si grilovací páry velmi oblíbili. Při přípravě jídla tímto způsobem, je nutné dodržovat několik zásad, aby vás nezachvátily bolesti břicha. Sezóna grilování se pomalu blíží, nabízíme vám několik tipů, jak postupovat při přípravě pokrmů na grilu. Než začnete s grilováním, tak ho před prvním použitím musíte vypálit, maso se nebude lepit na rošt. Pírkem pokrm lehce potřeme olejem. Přebytečný tuk není žádoucí, mohl by vzplanout a uvolnit z uhlí škodlivé látky. Poté rozpalte gril na dostatečnou teplotu, aby maso „syčelo“. Jídlo připravujte jen z rozmražených potravin, pak se propečou rovnoměrně.

Zahradní grily – přímá cesta ke grilovaným specialitám

Moderní zahradní grily jsou připravené na vaše kulinářské dovednosti.  Snad ani není nutné připomínat, že maso během grilování niky nepropichujeme vidličkou, aby z něho nevytekla všechna šťáva, pak by bylo suché. A suché steaky by vás ani vaše hosty nenadchnuly. Při grilování je vhodné používat speciální nářadí, příkladně kleště a obracečky. Na ryby či klobásky lze použít speciální držáky. Vždy se snažte grilovat tenčí kusy masa, jen tak se rychle a dobře propečou. Doporučujeme používat rozdílné nástroje na syrové a na tepelně opracované maso.  Stejně tak je vhodné používat teploměr, pak teplotu lze sledovat uvnitř i na povrchu masa.

Přenosné mini grily – jak postupovat po grilování

Žhavý gril nikdy nepoléváme studenou vodou, mohl by popraskat. Ideální je použít grily se systémem QuickStart a QuickStop, stejně jak se rychle rozpálí, tak rychle i zhasnou.  Na čištění grilu vždy používejte speciální přípravky.  Uhlí raději nechte dohořet pod dozorem, plyn odpojte a elektřinu vypněte. A kde si lze za skvělé ceny objednat velké nebo přenosné mini grily  za prima ceny? V zákazníky oblíbeném internetovém obchodě t-zbozi.cz.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zpravy.cz

Press-News.cz

 

Tiskové Zprávy